Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Gdzie zregenerować maglownicę ?


Grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

do Częstochowy mam jakieś 75 km. nie dojade. leje tak, że litr płynu na dolewki starczy na 20 km.

Hmmm, ciężka sprawa. Ja znam tylko tamten zakład. A może na holu? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Częstochowy mam jakieś 75 km. nie dojade. leje tak, że litr płynu na dolewki starczy na 20 km.

Mi też lało dość sporo z magla ale zauważyłem pewną prawidłowość że na trasie nic mi nie ubywało dopiero jak odstawiałem samochód więc może też tak być u ciebie że na małych odcinkach jak odstawiasz samochód to dopiero ci schodzi płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Częstochowy mam jakieś 75 km. nie dojade. leje tak, że litr płynu na dolewki starczy na 20 km.

Mi też lało dość sporo z magla ale zauważyłem pewną prawidłowość że na trasie nic mi nie ubywało dopiero jak odstawiałem samochód więc może też tak być u ciebie że na małych odcinkach jak odstawiasz samochód to dopiero ci schodzi płyn.

To zrozumiałe, na trasie nie będzie uciekać bo magiel nie pracuje ;) Z tym, że w przypadku hipppka to musi być jakiś mega przeciek skoro na 20km 1L ubywa. Może cholera jakiś przewód ma pęknięty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tarnowskich Górach bardzo dobrze regenerują maglownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje z maglownicy, z lewej strony. I wierzcie mi, to wcale nie jest fajne, kombinować jak dojechać z punktu a do b tak by było najmniej skrętów.

dasz radę, ja miałem en sam dylemat

Lało się z lewej strony. Przejechałem 115 km, 2 razy dolałem plynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje z maglownicy, z lewej strony. I wierzcie mi, to wcale nie jest fajne, kombinować jak dojechać z punktu a do b tak by było najmniej skrętów.

A zrób tak... zdejmij koło od kierowcy i zdejmij plastikową osłonkę magla 2 kołeczk i 1 nakrętka. I zobaczysz dokładnie z czego to leci, może któryś przewód puszcza na łączeniu z maglem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją regenerowałem w Łodzi, ale tam też masz kawałek.

Osobiscie zakład polecam, regeneracja trwała 3 godziny i dostałem rok gwarancji. Jest też możliwosć wyjęcia magla na miejscu tylko trzeba się wczesniej umówić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją regenerowałem w Łodzi, ale tam też masz kawałek.

Osobiscie zakład polecam, regeneracja trwała 3 godziny i dostałem rok gwarancji. Jest też możliwosć wyjęcia magla na miejscu tylko trzeba się wczesniej umówić..

Ile sobie zawinszowali za regenerację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowalem maglownice u nich miesiac temu i musze znow do nich jechac reklamowac bo mi plyn ubywa :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...