Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Ukasz699 pełen luzik :cool1: ważne, że doszliśmy do tego, że dokładki są w kolorze hehe :)

No tak i ze Mariusz to tez mlodziez :P

Wiesz ja to od razu wiedzialem ze w kolorku sa :naughty:

Niby mam te - dwie dioptrii ale daja rade skubane :naughty:

Pawel tez masz te nalesniki siedzeniowate ja kiedys zapoluje na kubelki ladne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te siedzenia wygląd mają nieciekawy :disgust: kubełki z wysówanym przodem są o niebo ładniejsze ale jak juz napisałem na początku zonie to wszystko wystarcza a ja i tak śmigam firmówka lub A6 którą na tygodniach sprzedam ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te siedzenia wygląd mają nieciekawy :disgust: kubełki z wysówanym przodem są o niebo ładniejsze ale jak juz napisałem na początku zonie to wszystko wystarcza a ja i tak śmigam firmówka lub A6 którą na tygodniach sprzedam ;(

No dokladnie mysle o tych z wysuwanymi przodami a najchetniej pol skorkach s-line z B7 :kox:

Nie no racje jesli Jej pasuje to po co pchac sie w koszta :)

No widzialem to A6 bardzo ladna az szkoda sprzedawac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda sprzedawać ale w 2 osobowej rodzinie 3 samochody to przegięcie a mówią, że kryzys jest :) Koleś juz zrobił przedwpłate i podpisaliśmy umowe przedwstępną i czeka teraz tylko za kasą za sprzedane mieszkanie w bloku a później przyjeżdza po moje A6 ;(

A4 tez będzie sprzedana i B7 w to miejsce ale teraz juz z pakietem s-line musi być :good: bo standardowej B7 nie zdzierże :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No A4 śmigam długo... od grudnia zeszłego roku :) szczerze mówiąc szkoda mi tej audiolki ale ciągnie mnie do nowszych modeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na PW co i jak i zeby kolega fotke zapodał. Na allegro mam używke za 320zł z przesyłką tylko koledzy mówią, że drogo i mam się wstrzymać. Zobaczymy co napisze kolega.

_________________________________________________

Dokładka S-lina zakupiona od klubowicza czaki22 podobno nówka sztuka nie śmigana :) Teraz tylko czękac na kolege Wąskieego za kratkami grilem a potem tylko rezać :kox:

Juz nie mogę się doczekac :a4fan:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 18:02_________________________________________________Nowe foty po założeniu sderzaka s-line :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie całkiem inny samochód :naughty: jeszcze listwy od S4 by sie przydały ale to później bo po wizycie w PL wydałem na autko 2500zł bo oprócz zderzaka szedł kompletny rozrząd do wymiany razem z rolkami i sprzęgłem dwukierunkowym alternatora a do tego oliwa i filtry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor sie nie rózni, słońce na błotniku się odbija i to tyle :) porównaj zderzak z maską, tam nie ma różnicy :) W sobote jak umyje autko to porobie lepsze fotki z dalszej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz zawias..? Bo po zalozeniu s-lina jeszcze bardziej rzuca sie w oczy, ze stoi jak koza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak Pawlo zdecydowałeś się na zmiany.

Nic tylko pogratulować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk zawias zwykły i to mnie tez wkurza ze stoi jak widły w gnoju :naughty:

fayera no stwierdziłem, ze zmienie na s-line, jak bedę sprzedawał to może będzie bardziej oko przyciagał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było wskazane ale... no właśnie są 2 ale :) jestem w UK i dopiero do PL pojade w sierpniu a po drugie to pod koniec roku chcę kupić B7, miało być teraz w kwietniu ale plany sie zmieniły bo siano poszło na co innego.

Tak wogóle to mojej pannie (w sierpniu już żonie :naughty: skończy się :rolleyes:) spodobała sie A4 cabrio ale za ta kase po ile one chodzą mam już dobrą B7 z ori s-linem bo audioli bez ori s-line to już teraz nie kupie, musi być kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...