Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinia o oponach Pirelli P7


wwojtekc2

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów, ostatnio kupilem oponki pirelli p7 195/65 r15 po 220zł za sztuke, jaki sa wasze opinie o tych oponkach. moze ktos chce adres strony jest tam jeszcze pare innych opon w promocji www.felgi.waw.pl dodam jeszcze ze sa to nowe opony, moje byly z 0609 to jest szusty tydzien 2009 roku

no juz jakis czas mam te oponki i sa bardzo dobre, teraz musze jeszcze przud zmienic na takie same:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam tych opon ale czytałem troszkę o nich i mają bardzo dobrą opinie, nie spotkałem się aby ktoś na nie narzekał. Po za tym kupiłeś je za dobrą cenę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że oponki PIRELLI są jak włoskie samochody,nie tak dobre jak np. DUNLOP,GOODYEAR,MICHELIN ,ale Twoje oponki mają dobre opinie i za te pieniążki to dobry zakup!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W poprzednim aucie miałem takie opony i sprawowały się "jako tako" :)

_____________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ruszaniu ślizgają sie na mokrej nawierzchni

Z kolei ja zauważyłem, że trzymają bardzo dobrze, i są ciche w porównaniu do pięcioletnich Dunlopów SP 2000 które miałem wcześniej. Póki co jestem z nich zadowolony choć zrobiłem na nich dopiero 1000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie michelin i pirelli to takie sobie...opony...jak nie szumią.to się ślizgają...od wielu ludzi słyszałem opinie i nie były zbyt dobre... :thumbdown: każdy ma inne gusta...ja przestałem już testować różne firmy...only Dunlop :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge powiedziec ze sa o wiele lepsze od michelin pilot ktore w tym roku zalozylem na przod a pirelki poszly na tyl. trzymaja o niebo lepiej przy ruszaniu i jakos pewniej sie czulem na tych pirelli, juz rozgladam sie za jakimis pzero, pzero nero :)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:17_________________________________________________tez 16''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze dobre opinie o Pirelkach od nas :) ciesze sie :)

Jak by co, to jeszcze mamy ich pare kompletow, ale w P7 tylko 195/65/15. Z 205/55/16 mamy P Zero Rosso, a z 225/45/17 P Zero Nero :) Ceny mysle ze naprawde najlepsze w polsce :) Niestety, sprzedajemy po cenie zakupu zeby nie zostac z nimi na przyszly rok bo nie oplaca nam sie tego magazynowac cala zime :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nvn jak chcesz sprzedawać opony to jest od tego odpowiedni dział :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...