Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowa sieć komórkowa - "W Rodzinie"


Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to co jest takie śmieszne? W tvn się kazali śmiać? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to co jest takie śmieszne? W tvn się kazali śmiać? :-)

Chyba to , że Rydzyk wyciąga kasę od ludzi na każdy możliwy sposób , a oni są w niego zapatrzeni jak w obrazek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...o. Rydzyk ma leb do interesow :D umie na wszystkim zarobic. Jedna jedyna dobraz rzecz z tego wszystkiego to te aparaty. Teraz juz nie ma prosty, nieskomplikowanych aparatow komorkowych TYLKO do dzwonienia. Dla starszych ludzi, czyt. mamy, babci, dziadka to te cuda wspolczesne sa za trudne w obsludze (przyznam sie,ze czasami dla mnie tez :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten k****a tatuś Rydzyk to normalnie moim ojecem mógłby być B9 już dawno by wjechało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten k****a tatuś Rydzyk to normalnie moim ojecem mógłby być B9 już dawno by wjechało :decayed:

hmmm a moze ... bo jakis taki podobny jestes... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że inne sieci komórkowe zapożycza pomysł i wprowadza na rynek telefony komórkowe dla starszych ludzi, tak aby była jakaś alternatywa dla pana rydzyka (Tak!! dla mnie to nie jest ojciec tylko pan. Jestem wierzący ale dla mnie to zwykły koleś który robi kasa na naiwnych ludziach!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale telefony to maja za***iste. Jak tricordery ze Star Treka :kox:

tricorder-replica.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz widze te uslugi ;]

wsylij trzy smsy na 7744 aby otrzymac rogrzeszenie ;]

datki na tace bez wychodzenia z domu - 7918 ;]

i poradniki jak przez telefon przekazac cala rente na radio maryja :polew:

bredzisz w tonacji tevałenowsko - polsatowskiej, dla których jedynymi przedstawicielami kleru do rozmowy są ci współpracujący w PRL-u z SB,

panowie Walter i Solorz poprzez swoje media obrzucają błotem Rydzyka już od kilkunastu lat, legitymizują i bronią układ o którym Rydzyk ma odwagę mówić prawdę. Cokolwiek Rydzyk by nie zrobił, zawsze będzie be, bo wciąż mówi prawdę o ludziach, którym dawniej bywało bliżej do Moskwy niż Warszawy.

Jeżeli potrafisz odróżnić PRL od Madagaskaru to powinieneś wiedzieć o czym piszę.

Kościół jako instytucja trwająca już 2000 lat miała w swojej historii więcej różnych " biznesowych" przygód, jak choćby lichwiarskie zapędy począwszy od wczesnego średniowiecza, nieustanne pożyczki państwom, tronom, bankierom, Żydom. Kościół tworzą ludzie, którym pieniądz zawsze szeleścił i błyskał, stąd wydarzenia roku 1517, stąd nieustanne próby reform i napraw aż po dziś dzień.

Osobiście bardziej zniosę zyski generowane przez Rydzyka niż ogromne przekręty lat 90-tych, ocierające się o zdradę państwa, robione przez dziwnych ludzi dla jeszcze dziwniejszych zobowiązań ( jak choćby słynna "moskiewska pożyczka"). :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...