Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A6 C5

Rok produkcji- 2000

Silnik- 2.8 30V

Skrzynia biegów- Multitronic

Wyposażenie- komputer pokładowy, 4 poduszki powietrzne, skórzana kierownica, klimatyzacja dwu strefowa, ESP, ABS, i parę innych bajerów

Napęd- przedni :confused: :cry:

Zdjęcia wnętrza dodam jak będę miał dostęp do aparatu :twisted: .

Jak macie jakieś pytania walić śmiało :cool: .

DSCN1596.jpg DSCN1598.jpg

DSCN1599.jpg DSCN1600.jpg

DSCN1601.jpg

Wkończu umieszczam zdjęcie wnętrza :thumbup:

dscn2349ji8.th.jpg

Opublikowano

A6 to nie :a4fan: ale Audi :lol: ogolnie ładne :wink:

Opublikowano

V6 i avant, to mi się podoba :a4fan:

Opublikowano

Ładny avancik i fajny silniczek :exclaim:

Opublikowano
V6 i avant, to mi się podoba

tak tez mysle..do kompletu tylko :quattro: brakuje :frown:

acha i to raczej C5 a nie B5 :wink:

Opublikowano
  • Autor

T-żółw, Już poprawione. Mój błąd tylko proszę nie bić.

Opublikowano
acha i to raczej C5 a nie B5
kolega pewnie miło wspomina B5

Auto ładne - Asiunia, ciekawe jak byś mówił na żonę/dziewczynę gdyby miała na imie Joanna? :wink:

Opublikowano
  • Autor
kolega pewnie miło wspomina B5

Niestety B5 nigdy nie mieliśmy :frown: . A błąd to zwykła literówka.

ciekawe jak byś mówił na żonę/dziewczynę gdyby miała na imie Joanna?

Też by się coś wymyśliło :twisted: .

Opublikowano

Zawsze ten kolorek mnie się widzi, no i V6 pod maską, gratki :audi:

Opublikowano

bardzo ladny avancik tylko uwazaj na skrzynie nie mam milych wspomnien z tego rodzaju skrzynia

Opublikowano

noooom te A6 sa piekne :twisted: :twisted:

Opublikowano

no to ni A4 ale zawsze rodzinka audi.........ale ładna

Opublikowano
Skrzynia biegów- Tiptronic 6biegowy
byly takie???????

ale autko fajne :)

Opublikowano

Ładne, wieksze felgi wrzuc :wink:

Opublikowano

opis Kwidzyn blachy Sztum forum A4 a on A6 :rotfl: ale auto ładne :exclaim:

Opublikowano
  • Autor

hhacek, były :lol:

wojtas-audi, Narazie nic nie zmieniam bo niedługo zamierzam kupić sobie włase Audi oczywiście :a4fan: w takim samym silniczku :twisted: .

alvaroalvaro78, Blachy Sztumskie bo właśnie się przeprowadzamy do kwidzyna :twisted: .

Opublikowano

Kolega widze takze z Kwidzyna.

Ja mam czerwone B5 i twojego auta sobie nie przypominam.

Jak wroce w wakacje to rozkminimy jakiegos zlota u nas :wink:

Opublikowano
  • Autor

Samochodzik często stoi przy gabinetach za apteką "św Damiana i Kosmy" czy jakoś tak :twisted: . Jak miałeś problemy laryngologiczne i byłeś tam u laryngologa to na pewno ją widziałeś :lol: . W wakacje powinienem mieć już prawko to zloty można robić codziennie :twisted: .

Opublikowano
wojtas-audi, Narazie nic nie zmieniam bo niedługo zamierzam kupić sobie włase Audi oczywiście :a4fan: w takim samym silniczku :twisted: .

To czyje to autko ?? :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.