Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Minusy Audi A4 - Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Trzeba ściągać przód przy pracach przy silniku :confused4:

2. Mało miejsca z tyłu...

3. Duży kufer, ale mały otwór.

4. Trochę lipa, że przeciwmgielne są w normalnych kloszach a nie niżej w kratkach. (po lifcie już fajnie jest to zrobione;))

5. Beznadziejne plastiki w boczkach drzwi (tam gdzie łapiesz żeby zamknąć drzwi.

6. Zawieszenie..... ;(

większość to drobiazgi bo :a4fan: jest :thumbup:

Opublikowano

A4 to w ogole porazka :thumbdown:

Opublikowano

1. Trzeba ściągać przód przy pracach przy silniku :confused4:

2. Mało miejsca z tyłu...

3. Duży kufer, ale mały otwór.

4. Trochę lipa, że przeciwmgielne są w normalnych kloszach a nie niżej w kratkach. (po lifcie już fajnie jest to zrobione;))

5. Beznadziejne plastiki w boczkach drzwi (tam gdzie łapiesz żeby zamknąć drzwi.

6. Zawieszenie..... ;(

większość to drobiazgi bo :a4fan: jest :thumbup:

Ad. 1 w którym samochodzie obecnie nie trzeba ściagać przodu żeby cos wymienić, w A4 B5 tragedii jeszcze nie ma :gwizdanie:

Ad. 2 Jako kierowca nie powinno Ci to bardzo przeszkadzać :tongue4:

Ad. 3 Było kupić Avanta

Ad. 4 zawsze mozesz dorezać halogeny i lampy poliftowe

Ad. 5 :mysli:

Ad. 6 ale za to komfort jest :naughty:

Opublikowano

B6:

- wymiana żarówek

- zaciągnięty ręczny podnosi podłokietnik

- wycierająca się gumowa? tapicerka

- schowek z pękającym zawiasem i zapiekającym się mechanizmem spowalniającym

- no i chyba największa wada to cena, jaką trzeba zapłacić za nową, wypasioną A4!

Opublikowano

1. Trzeba ściągać przód przy pracach przy silniku :confused4:

2. Mało miejsca z tyłu...

3. Duży kufer, ale mały otwór.

4. Trochę lipa, że przeciwmgielne są w normalnych kloszach a nie niżej w kratkach. (po lifcie już fajnie jest to zrobione;))

5. Beznadziejne plastiki w boczkach drzwi (tam gdzie łapiesz żeby zamknąć drzwi.

6. Zawieszenie..... ;(

większość to drobiazgi bo :a4fan: jest :thumbup:

Ad. 1 w którym samochodzie obecnie nie trzeba ściagać przodu żeby cos wymienić, w A4 B5 tragedii jeszcze nie ma :gwizdanie:

Ad. 2 Jako kierowca nie powinno Ci to bardzo przeszkadzać :tongue4:

Ad. 3 Było kupić Avanta

Ad. 4 zawsze mozesz dorezać halogeny i lampy poliftowe

Ad. 5 :mysli:

Ad. 6 ale za to komfort jest :naughty:

:oklaski: ale i tak chyba żadne auto nie jest bez wad.

ale i tak jestem zadowolony z :audi::a4fan:

Opublikowano

1.Boczki oparć siedzeń przednich,a dokładnie przetarcia.Często to widziałem (nawet w A6 :tongue4:) oraz materiał na fotelach-byle mokre i od razu plamy.

2.Liście i woda w okolicy kompa na podszybiu.

3.Ocynk-moim zdaniem gorzej wykonane niż w moim byłym 80 B3.

4.Nie rozkładane tylne oparcie w moim modelu-powinno być w standarcie,a zwiększyłoby to miejsce w bagażniku.

Ogólnie spodziewałem się po zakupie bardziej dopracowanego auta,ale rok '95 i nie ma co za bardzo narzekać.W autach innych marek z takich roczników też szału nie ma. :)

Ogólnie jestem zadowolony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

b5 podcczas jazdy kompletnie przez kolo kierownicy zasloniety predkosciomierz :wallbash:

jakbym sobie fotela nie wyregolowal nic nie widze :no::angry:

Opublikowano

b5 podcczas jazdy kompletnie przez kolo kierownicy zasloniety predkosciomierz :wallbash:

jakbym sobie fotela nie wyregolowal nic nie widze :no::angry:

To bardzo ciekawe co piszesz. :mysli: Poniżej pierwsze lepsze zdjęcie znalezione w internecie

735472653_4

Opublikowano

b5 podcczas jazdy kompletnie przez kolo kierownicy zasloniety predkosciomierz :wallbash:

jakbym sobie fotela nie wyregolowal nic nie widze :no::angry:

a regulować kierownicę próbowałeś :cool1:

Opublikowano

Przod do rozbiorki przy rozrzadzie

Tylna roleta piszczy jak cholera

Juz mi padl silniczek tylnej wycieraczki

Ilosc miejsca z tylu

Opublikowano

Nie narzekać :naughty:

Opublikowano

B7

Jak sie włączy długie swiatła to za daleko od kierownicy manetka sie odchyla.

powinna mieć krótszy skok lub pozostawac w tej samej pozycji.

Opublikowano

nie robi laski :disgust:

reszta mi pasuje :)

Opublikowano

B6:

- wymiana żarówek

Wymiana żarówek w B6 jest bardzo prosta.

W B6 wystarczy wkrętak torx i po odkręceniu 2 śrub (i poluzowaniu 2 kolejnych) wyjmujesz całą lampę.

Prawdziwe problemy z wymianą żarówek są np w Lagunie II i Vectrze C.

Opublikowano

O.o to w B6 trzeba lampę wyjmować, żeby żarówkę wymienić? Ale lipa, jakbym wiedział to bym kupił Lanosa GTI Pro Sport :polew:

Opublikowano

W środku szum - 80 tego nie miała . Mało miejsca w środku .

A tak poza tym rewelka .

Opublikowano

W środku szum - 80 tego nie miała . Mało miejsca w środku .

A tak poza tym rewelka .

Albo dosatała Twoja, albo drzwi do regulacji.

Opublikowano

Ja podobnie jak koledzy - trochę mało miejsca w środku, chore ceny w ASO ;) , kilka innych drobnostek ale i tak kocham A4-ki :)

Opublikowano

Nie dostała - sprawdziłem miernikiem grubosci lakieru i jest ok - zreszta widac ze jest ok . Drzwi do regulacji :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mankamentów multum od zawieszenia poprzez ciasnotę ,szumy ,trudności serwisowe ,wyciszenie ,w niektórych modelach benzynowych baaardzo wysokie spalanie w stsunku do mocy,ogólne nadmierne zużywanie się wnętrza pojazdu i nie wiem co tam jeszcze . Ale nikt z nas drodzy forumowicze nie jest niewolnikiem modelu A 4 !!! Narzekamy i jeżdzimy zadzierając głowy do góry! Mimo tych wszystkich mankamentów pozostajemy przy swoich autkach i przyglądamy się zazdrosnym spojrzeniom właścicieli Opla, Forda ,Fiata ,wszyskich francuzów itp. z podobnych roczników. Dlaczego ? Bo ich auta mają o wiele więcej wad! Bo to nie jest Audi A 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.