Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście od siebie polecam Nokię E75. Miałem swój stary telefon zamieniać na N95 8GB, ale wybrałem E75 i nie żałuję. Bez problemu łączy mi się z RNS-E, czego N95 nie chce, ma multum funkcji, gps, klawiaturkę qwerty, do czego sam nie byłem przekonany początkowo, ale teraz nie widzę pisania sms bez niej :good: i co najważniejsze, nie jest taka zabawkowa jak N95, lecz naprawdę elegancka. Polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 3G lub 3GS. Po ostatniej aktualizacji oprogramowania zniknęły praktycznie wszystkie niedociągnięcia. To na prawdę dobry telefon i świetnie współpracuje z modułem BT Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC> Touch PRO, Touch HD, Diamond

SE> C905,P1i, Xperia X1

Samsung> Samsung Omnia, Omnia HD

Xperia X1 na tle Omniii troszke padaczkowato jesli chodzi o predkosc wychodzi :/

Brat zakupil w tamtym tyg SE P1i i puki co zadowolniony...

Sam teraz zastanawiam sie co wybrac. Najlepiej jakby byl to phone oparty na WindowsMobile...

Symbian jakos mnie w takich sprzetach nie bawi.

Osobiście zastanawiam sie nad Omnią i HTC Touch PRO lub Touch HD...

Sam jeszcze nie wiem :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam tylko jeden telefon nokia e 51, ma wszystko co potrzebuje od telefonu, bardzo solidna i prosta w obsłudze, prędko jej nie wymienie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadłem w końcu tego HTC HD i rzeczywiście jest "obszerny"... Jest stosunkowo cienki, ale pozostałe wymiary ma sporawe. :confused4: Ciężko by go było zmieścić w przedniej kieszeni spodni, aczkolwiek nie jest to niewykonalne. Jednak wszystkie te niedogodności związane z jego gabarytami schodzą na drugi plan po jego włączeniu. Delikatnie mówiąc zaje...za! Telefon totalnie wymiata. :kox:

Sam już nie wiem co z tym fantem zrobić. Telefon może trochę nieporęczny, ale o praktycznie nieograniczonych możliwościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może htc touch pro ?? Siostra ma lg prade II/2 i bardzo spodobała mi się opcja z wysuwaną klawiaturą ( ułatwia pisanie smsów), ale mój diamond ma ciekawsze menu a touch pro to jest właśnie "diamond" z wysuwaną klawiaturą. HTC HD jest wielki i trzeba lubić zabawę z oprogramowaniem, aktualizacjami itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie 5800 i jestem MEGA zadowolony, wczesniej mialem dlugi czas HTC z systemem Windows Mobile 6.0 i jednak ta Nokia z Symbianem miecie tego HTC pod kazdym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...