Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie wygląda : ) cudeńko wręcz : )

Co do silnika to zacytuję kolesia z pewnego klubu motoryzacyjnego z Wawy "po co jeździć z takimi wielkimi prędkościami, skoro wtedy nikt nie może podziwiać jaką masz fajną furę?" :biggrin:

A taki leciutki OT: Jest możliwość uzyskania namiarów na tych panów co tak ładnie myją ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem kolego twoje Autko :good: Fele robią wrazenie na żywo :slina:

Wszystko fajnie tylko naklejki klubowej brak na klapie :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI pierwsza klasa bardzo ładna :cool1: Dodaj kilka zdjęć z wnętrza samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniusia, ale dowiedz się od tej ekipy czego używają do czyszczenia bo efekt jest nie codzienny delikatnie mówiąc :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dodam dodatkowych zdjęć niestety bo sprzedałem auto ;(

Poszło za dobre pieniądze w kilka dni po wystawieniu na sprzedaż. Nowy właściciel spod Gdańska jest bardzo zadowolony nawet sms wysłał po miesiącu, że się cieszy, że właśnie moje auto zakupił. A auto było w stanie idealnym. Szkoda było go sprzedawać ale postanowiłem kupić coś świeższego. Polowałem na nowszy model A4 a stało się inaczej i zakupiłem całkiem coś innego.

Jedno muszę przyznać, że forum A4KLUB to chyba najlepsza kopalnia informacji o Audi A4. Gdy pojawiały się problemy zawsze zaglądałem na nasze forum.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że naprawdę niezła ta twoja była fura:D Szczególnie te felgi przykuły moją uwage - są naprawdę kozackie :> :yeee:

Kupiłeś już takie, czy sam malowałeś? Pytam, bo chce założyć cos podobnego do swojej :) Tylko myslałem nad wzorem od S4 (17" Avus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginalne z kolorem srebrnym. Postanowiłem jednak je przemalować. Powiem szczerze, że wygladały ładnie ale farba malowana sprayami nie jest najmocnejsza. Dość łatwo zarysować powierzchnię.

Z racji tego że jestem fanem ciemnych kółek teraz tez na nowym furaczu będę malował felki na czarny połysk ale proszkowo.

Poniżej dla chętnych podaję linka do opisu jak malowałem kółka w Audi :

http://www.a4-klub.pl/smf/jaka_farba_w_sprayu_najlepiej_pomalowac_felgidomowy_sposob-t6921.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...