Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak narazie moja tabelka była trafiona , poza Kanarem i mną(ja ma 225 ale specjalnie apisałem, że 125 bo byście wszyscy zrezygnowali z hamowni, hamy jedne :>

ja uciekam do Tychów i jutro modze :naughty: :naughty: :naughty:

moją chatę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

stanley mowiłem że ci fura nieźle zapier**** :>[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 20:12_________________________________________________modz modz Miszka to będziesz miał więcej czasu na spoty i forum:P[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 20:14_________________________________________________hmmm tak sprawdziłem i mi mało wyszło Nm bo seria powinna miec 280Nm a mi wyszlo 244,5Nm :confused4: czemu tak? moc większa niż seria a moment gorszy? dziwne coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia kosztował 46 zl :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Cipki :) co tam po hamowni ? ja pare minut temu dopiero wróciłem :gwizdanie: fajny spocik , nie ma co :przebiegly:

a auto było hamowane na poluzowanym wtrysku , także myśle że kuni i niutków jest ciut więcej z dokręconym :rolleyes:

Kędzior , mogłeś sie drugi raz shamować na normalnym filtrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nom w sumie mogłem nieprzemyslałem tego :kwasny: mogłeś podpowiedzieć wcześniej a nie teraz :tongue4: dalej mnei zastanawia ten spadek nm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy coś miał nie tak z Nm...

no to Stanley nie ma 370 tylko 400Nm :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fure stanleya można teraz mówic MONSTER hehehe

i czar FMIC'a u mnie prysł ;( narezane jak w S4 Killer , a moc 156 kuniuf :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Fmica zakładam nawet jak by mi miało odjąc 10 koni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: efekt wizualny mnie powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Fmica zakładam nawet jak by mi miało odjąc 10 koni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: efekt wizualny mnie powala

Podzielam zdanie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Fmica zakładam nawet jak by mi miało odjąc 10 koni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: efekt wizualny mnie powala

Podzielam zdanie. :naughty:

ja coś dziś usłyszałem o Tobie w tej sprawie i chyba będę mieć "romans" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah no ja nic nie robie tylko allegro przeglądam już odkąd wróciłem do domu :P i myśle że od stycznia coś tam powalczymy z tą mocą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no dajmy sobie nieco czasu.. zanim nazbieram kase na mody to myśle że minie pare miesięcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że silniczki od Somesa mają zbyt długi trzpień i są nieco wielkie pytanie na dziś:

http://allegro.pl/item841241833_silniczki_do_regulacji_swiatel_lamp_vw_audi.html podejdzie to do lamp depo black chytry w zasadzie to pytanie kieruje głównie do Rafała

Hmm wyglądają ok ale w trochę zdjęcia nie pod tym kątem. Ja mam od Fabii. Poszukaj tu na miejscu czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te z Fabii wkładałeś też w te lampy które ja mam?? bo fest mało miejsca tam jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te z Fabii wkładałeś też w te lampy które ja mam?? bo fest mało miejsca tam jest :kwasny:

musisz mi pokazać te slniczki , bo chyba kupiłeś silniczki do starych lamp,albo ja głupi jestem :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...