Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: a znasz kogoś kto kupi moje stare bo pewnie też są całkiem dobre :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gadaj z :krol: jeszcze mi go nie oddał :gwizdanie:

BTW Stanley dałeś Rafałowi ten klucz?? bo przez tą ławke mi to z głowy wyleciało zupełnie :disgust:

:krol::bicz2:

Opublikowano

Miszka ja tam lakiernik?

Myślę, że wyrobisz się do 50 zł, albo zapłace za twój długopis :polew::wink4:

Opublikowano

Miszka ja tam lakiernik?

Myślę, że wyrobisz się do 50 zł, albo zapłace za twój długopis :polew::wink4:

narazie lipa byłem dzis u mojego ale głupio gadał więc olałem temat na dziś może jutro znajdęczas podjechać

a te 50zeta to na samo paliwo zejdzie :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 19:18_________________________________________________ps z długopis jużzapłaciłem :cool1:

Opublikowano

gadaj z :krol: jeszcze mi go nie oddał :gwizdanie:

BTW Stanley dałeś Rafałowi ten klucz?? bo przez tą ławke mi to z głowy wyleciało zupełnie :disgust:

No jest prawie gotowy do obioru :gwizdanie:

dopiero wczoraj zaciąłem win 7 jutro mega format...

Opublikowano
  • Autor

co tu tako cisza? pije ktoś ze mną ? :kox:

Opublikowano

co tu tako cisza? pije ktoś ze mną ? :kox:

teraz??

Opublikowano

co tu tako cisza? pije ktoś ze mną ? :kox:

stawiasz? ehehe

Opublikowano
  • Autor

co tu tako cisza? pije ktoś ze mną ? :kox:

teraz??

nie kierwa jutro :gwizdanie: no teraz , bier piwo i pij :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:04_________________________________________________

co tu tako cisza? pije ktoś ze mną ? :kox:

stawiasz? ehehe

Ty stawiasz :polew: nie no pije okocima :tongue4:
Opublikowano

jo se jebna "gorzko żołądkowo"

Opublikowano

a to nie będę gorszy weznę se dżubraaa :>

Opublikowano
  • Autor

jo se jebna "gorzko żołądkowo"

przekonałeś mnuie , dawej adres :kox:
Opublikowano

ja jutro na badania więc się uchlać niemogę hehehe

Opublikowano
  • Autor

ja jutro na badania więc się uchlać niemogę hehehe

no to mam już kierowce , który zawiezie mnie do Pitka :polew:
Opublikowano

ja tez moge :wink4: wiem gdzie mieszka :gwizdanie:

Opublikowano

ja jutro na badania więc się uchlać niemogę hehehe

no to mam już kierowce , który zawiezie mnie do Pitka :polew:

no to się sam wkopałem :( hehehe to co gruba impra z Pitkiem? hehee

Opublikowano

jo se jebna "gorzko żołądkowo"

przekonałeś mnuie , dawej adres :kox:

haha

ale to trza jeszcze ze 2 flachy dokupić

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:14_________________________________________________grubo to będzie jak moja żona przyjdzie z pracy po 22 a tu libacja :shocked:

Opublikowano
  • Autor

jo se jebna "gorzko żołądkowo"

przekonałeś mnuie , dawej adres :kox:

haha

ale to trza jeszcze ze 2 flachy dokupić

o to sie nie bój , tylko sprzątaj chałpe i pozapraszaj jakieś panny :kox:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:15_________________________________________________Kędzior , kaj żeś jest , bo ja już w kurtce przy drzwiach stoje :tongue4:
Opublikowano

jo se jebna "gorzko żołądkowo"

przekonałeś mnuie , dawej adres :kox:

haha

ale to trza jeszcze ze 2 flachy dokupić

o to sie nie bój , tylko sprzątaj chałpe i pozapraszaj jakieś panny :kox:

i po 22 wszyscy obecni mają :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

od mojej Żony [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________i co potem będę gadał że baba mnie bije :mysli:

Opublikowano

ja mam troche gorzoly wiec zabiore a zonka sie nie martw ja sie nia zajme i bedzie spokoj :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.