Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: siemacie z rana
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

tak to jest jak nie płacicie abonamentu za forum :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

tak to jest jak nie płacicie abonamentu za forum :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy :wink4:

Opublikowano

Siema Katowice :hi:

:hi:

tak to jest jak nie płacicie abonamentu za forum :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy :wink4:

To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Katowice :hi:

:hi:

tak to jest jak nie płacicie abonamentu za forum :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy :wink4:

To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie:

wejdzcie sobie na gliwice to sie dowiecie kto forum wylaczyl :gwizdanie:

Opublikowano

Bedzie dym :evil:

Opublikowano

Siema Katowice :hi:

:hi:

tak to jest jak nie płacicie abonamentu za forum :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy :wink4:

To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie:

wejdzcie sobie na gliwice to sie dowiecie kto forum wylaczyl :gwizdanie:

nie donoś :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Katowice :hi:

:hi:

tak to jest jak nie płacicie abonamentu za forum :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy :wink4:

To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie:

wejdzcie sobie na gliwice to sie dowiecie kto forum wylaczyl :gwizdanie:

nie donoś :gwizdanie:

im tez sie wyjasnienia naleza :decayed:

Opublikowano

:>

Opublikowano

:shocked: no nieźle.. a ja myślałem że to zwykła awaria była a tu jakiś Matrix-revolucje sie odgrywa..

Panowie czy to aby na pewno jest dobry pomysł?? znów będą podziały kolejna prawie identyczna kopia forum na .org, .net, .com ... i co Wy myślicie że za każdym razem po takiej akcji wszyscy będą ramki pod tablicami zmieniać? Ja to olewam nie stać mnie wydawać 12 zł za każdym razem jak wyjdą na jaw wszystkie przekręty :embarrassed:

Opublikowano

Basia mi powiedziała, ze chyba nie bedzie zakładac swojego konta na forum, dopóki nie zajdą na tym forum jakieś porządki :gwizdanie:

"raz działa, raz nie działa", spam sie szerzy itd, itp

:wink4::tongue4:

Opublikowano

:shocked: no nieźle.. a ja myślałem że to zwykła awaria była a tu jakiś Matrix-revolucje sie odgrywa..

Panowie czy to aby na pewno jest dobry pomysł?? znów będą podziały kolejna prawie identyczna kopia forum na .org, .net, .com ... i co Wy myślicie że za każdym razem po takiej akcji wszyscy będą ramki pod tablicami zmieniać? Ja to olewam nie stać mnie wydawać 12 zł za każdym razem jak wyjdą na jaw wszystkie przekręty :embarrassed:

nic się nie martw - wszystko zostaje jak było - a nazwa forum jest święta i nic w niej zmienione nie będzie.

Zmiany dotyczą tylko statusu kilku osób - Hugo i Lukaszr będą "Początkującymi"[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 10:30_________________________________________________

Basia mi powiedziała, ze chyba nie bedzie zakładac swojego konta na forum, dopóki nie zajdą na tym forum jakieś porządki :gwizdanie:

"raz działa, raz nie działa", spam sie szerzy itd, itp

:wink4::tongue4:

porządki w trakcie :)

Opublikowano

:shocked: no nieźle.. a ja myślałem że to zwykła awaria była a tu jakiś Matrix-revolucje sie odgrywa..

Panowie czy to aby na pewno jest dobry pomysł?? znów będą podziały kolejna prawie identyczna kopia forum na .org, .net, .com ... i co Wy myślicie że za każdym razem po takiej akcji wszyscy będą ramki pod tablicami zmieniać? Ja to olewam nie stać mnie wydawać 12 zł za każdym razem jak wyjdą na jaw wszystkie przekręty :embarrassed:

nic się nie martw - wszystko zostaje jak było - a nazwa forum jest święta i nic w niej zmienione nie będzie.

Zmiany dotyczą tylko statusu kilku osób - Hugo i Lukaszr będą "Początkującymi"[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 10:30_________________________________________________

Basia mi powiedziała, ze chyba nie bedzie zakładac swojego konta na forum, dopóki nie zajdą na tym forum jakieś porządki :gwizdanie:

"raz działa, raz nie działa", spam sie szerzy itd, itp

:wink4::tongue4:

porządki w trakcie :)

i to mi się podoba :naughty:

Opublikowano

Hugo i Lukaszr będą "Początkującymi"

to i tak będą wyżej niż ja w hierarhii a ja przecież nic nie nabroiłem :no:

Opublikowano

Hugo i Lukaszr będą "Początkującymi"

to i tak będą wyżej niż ja w hierarhii a ja przecież nic nie nabroiłem :no:

pomozesz Mironowi z kablem to dostaniesz awans :decayed:

Opublikowano

Hugo i Lukaszr będą "Początkującymi"

to i tak będą wyżej niż ja w hierarhii a ja przecież nic nie nabroiłem :no:

pomozesz Mironowi z kablem to dostaniesz awans :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

no generalnie to kablami się zajmuje w robocie non stop więc jeden w tą czy jeden w tą co za różnica :wink4: a korzyści znaczne :kox:

Opublikowano

no generalnie to kablami się zajmuje w robocie non stop więc jeden w tą czy jeden w tą co za różnica :wink4: a korzyści znaczne :kox:

popracuj jeszcze nad ilością postów a będzie awans średnio raz na tydzień :decayed:

Opublikowano

no generalnie to kablami się zajmuje w robocie non stop więc jeden w tą czy jeden w tą co za różnica :wink4: a korzyści znaczne :kox:

za to w kablach jestes wysoko w hierarchii :decayed:

Opublikowano

Kanar ........tylko nie mów, że w szkole też byłeś kabel :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.