Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

głowa mnie boli i takie moje złe alter-ego mnie opanowało :evil: :evil:

to pić przestań to przestanie....

:> :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 17:25_________________________________________________do spota

a gliwice przybywają :mysli:

nie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bydzie ktos tam dzis lo tej 19 stej

:)

Opublikowano

bydzie ktos tam dzis lo tej 19 stej

:)

jasne, że tak

Opublikowano

ugabugaaa hehehe

Opublikowano

ugabugaaa hehehe

co piliśmy :mysli:

:decayed:

Opublikowano

ugabugaaa hehehe

co piliśmy :mysli:

:decayed:

on pić nie musi żeby tak pisać :polew:

Opublikowano

hehehe jestem wesołym człowiekiem alkohol jest mi zbędny aby posiadać dobry humor :> :polew: niegadałem godzine z Puckiem i od razu cały świat jest kolorowy :decayed::wink4:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 18:36_________________________________________________a ty Pucek jeszcze w domuuuuu? :bicz:

Opublikowano

hehehe jestem wesołym człowiekiem alkohol jest mi zbędny aby posiadać dobry humor :> :polew: niegadałem godzine z Puckiem i od razu cały świat jest kolorowy :decayed::wink4:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 18:36_________________________________________________a ty Pucek jeszcze w domuuuuu? :bicz:

Ty mendo, pisałem Ci że mam na noc!!!

na pół godziny nie pojadę do kato żeby obejrzeć Twój pysk i jechać spowrotem :wallbash:

pytam, ile razy Ty byłeś w SG? no właśnie, więc nie dyskutuj :gwizdanie:

Opublikowano

ale ty jesteś klubowiczem a to zobowiązuję hehe a nie tylko siedzenie na różowej ławeczce :decayed:

niemówiłeś że masz na NOC albo mówiłeś a mi się zapomniało :gwizdanie:

i niejestem menda ;( ;( ;(

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale ty jesteś klubowiczem a to zobowiązuję hehe a nie tylko siedzenie na różowej ławeczce :decayed:

niemówiłeś że masz na NOC albo mówiłeś a mi się zapomniało :gwizdanie:

i niejestem menda ;( ;( ;(

:polew: :polew: :polew:

pisałem, i pisałem też że jesteś menda :polew:

Opublikowano

zara tam bede u nich to im pokarze pucek za ciebie :evil:

Opublikowano

Jes tu kto? Ja nie wiem czy dojade dziś na spota?! :kwasny:

Opublikowano

Jes tu kto? Ja nie wiem czy dojade dziś na spota?! :kwasny:

wszyscy na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

ja w robocie :confused4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Wszyscy na spocie siedzą w maku :)

Opublikowano

:hi: Powitać... Nie wiem czy moge głos zabierać ale zapytam :evil: oprócz wtorków są jakieś inne spociki w Katowicach ??

ewentualnie jakies małe zlociki gdzies w pobliżu ??

chętnie bym się wprosił jako nowy...

Pozdrawiam...

Opublikowano

:hi: Powitać... Nie wiem czy moge głos zabierać ale zapytam :evil: oprócz wtorków są jakieś inne spociki w Katowicach ??

ewentualnie jakies małe zlociki gdzies w pobliżu ??

chętnie bym się wprosił jako nowy...

Pozdrawiam...

Katowice -> wtorki

Gliwice -> piątki

wpadaj

Opublikowano

Witam... Czy poza wtorkami są jakieś jeszcze zloty ,spoty itd. ??

Chętnie się wproszę ...[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 21:15_________________________________________________ Oj sorry nie widziałem wcześniej odp. Dzięki za zaproszenie i postaram się w piątek zawitać do Gliwic... :evil:

Opublikowano

:hi: Powitać... Nie wiem czy moge głos zabierać ale zapytam :evil: oprócz wtorków są jakieś inne spociki w Katowicach ??

ewentualnie jakies małe zlociki gdzies w pobliżu ??

chętnie bym się wprosił jako nowy...

Pozdrawiam...

wpadj jutro na jastrzebie http://www.a4-klub.pl/smf/najlepsze_spoty_na_slasku_jastrzebie_zory_wodzislaw_zapraszamy-t100893.0.html obczaj sobie i sie z nami wybierz jutro jedziemy tu mowil diman

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.