Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie, a ide na chyt :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie, a ide na chyt :>

chytnij dwie przy okazji :gwizdanie: najlepiej kulawa żeby uciekać niemogła :polew: :polew:

Opublikowano

a Max najwyżej auto zostawi :polew:

Opublikowano

:hi: Widzę, że jakaś immprezka się szykuje... :mysli:

nom takie tam spotkanko :naughty:, w city rock o 18 wbijasz?

Mam dziś imprezkę z pracy więc nie mogę :disgust: a chetnie bym coś z Wami wypił... :kox:
Opublikowano

:hi: Widzę, że jakaś immprezka się szykuje... :mysli:

nom takie tam spotkanko :naughty:, w city rock o 18 wbijasz?

Mam dziś imprezkę z pracy więc nie mogę :disgust: a chetnie bym coś z Wami wypił... :kox:

my idziemy porozmawiać a nie pić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Widzę, że jakaś immprezka się szykuje... :mysli:

nom takie tam spotkanko :naughty:, w city rock o 18 wbijasz?

Mam dziś imprezkę z pracy więc nie mogę :disgust: a chetnie bym coś z Wami wypił... :kox:

my idziemy porozmawiać a nie pić :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 15:20_________________________________________________

:hi: Widzę, że jakaś immprezka się szykuje... :mysli:

nom takie tam spotkanko :naughty:, w city rock o 18 wbijasz?

Mam dziś imprezkę z pracy więc nie mogę :disgust: a chetnie bym coś z Wami wypił... :kox:

gdzie sie bawicie?

na lotnisku ? :naughty:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ale mi się nic niechce hehehe

Opublikowano

dobra ja jade na chate zmieniam koło biore szałer i jadę do KATO

Opublikowano

ja czekam na jakiś pyszny obiad :)

coś tam moja pichci :gwizdanie:

Opublikowano

a ja się troszkę prześpię :kox:

Opublikowano

:hi: Widzę, że jakaś immprezka się szykuje... :mysli:

nom takie tam spotkanko :naughty:, w city rock o 18 wbijasz?

Mam dziś imprezkę z pracy więc nie mogę :disgust: a chetnie bym coś z Wami wypił... :kox:

my idziemy porozmawiać a nie pić :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 15:20_________________________________________________

:hi: Widzę, że jakaś immprezka się szykuje... :mysli:

nom takie tam spotkanko :naughty:, w city rock o 18 wbijasz?

Mam dziś imprezkę z pracy więc nie mogę :disgust: a chetnie bym coś z Wami wypił... :kox:

gdzie sie bawicie?

na lotnisku ? :naughty:

No w pobliżu, w hotelu niedaleko... :kox: :kox: :kox:

A wracając do CityRock... To te barmaneczko-kelnereczki są niektóre... :slina: He he he.... Możecie spytać o Kamilę jak jeszcze pracuje... ładniutka i milutka... :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

dobra to nie przyjade :chytry:

autem :tongue4:

Opublikowano

Plany się zmieniły i nie robię przy aucie. Więc melduję się po 18 w city rock :kox: Oczywiście bez auta :naughty::drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Plany się zmieniły i nie robię przy aucie. Więc melduję się po 18 w city rock :kox: Oczywiście bez auta :naughty::drunk: :drunk:

no ja też będe bez auta :decayed: ale jakoś 18.30 :hi:
Opublikowano

Plany się zmieniły i nie robię przy aucie. Więc melduję się po 18 w city rock :kox: Oczywiście bez auta :naughty::drunk: :drunk:

no ja też będe bez auta :decayed: ale jakoś 18.30 :hi:

I o to chodzi
Opublikowano

ja zaliczę spóźnienie

ahh te kobiety zawsze trzeba na nie czekać

ralf może zabież twoją panią to się poznają przed zimowym[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________ja będę około 1.9

grzejcie miejsce :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: ja zaspałem hehehe

Opublikowano

ja no widze ze tu wszyscy dzis sie ustawili i ja nic nie wiedzalem ;/

Opublikowano

było sie zabrać i wpadać ;) ja wleciałem po 22, byłem z godzinke i trzeba było sie zbierać ale było feeeest śmiesznie :good:

:polew: :polew:

teraz pora spać i na rano znów do roboty na 12h

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.