Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bede z Basią, ma Wam Basia przypomnieć co działo się w City Rocku? :gwizdanie: :decayed:

dobrze że ja byłem spokojny, grzeczny i zachowałem klasę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bede z Basią, ma Wam Basia przypomnieć co działo się w City Rocku? :gwizdanie: :decayed:

dobrze że ja byłem spokojny, grzeczny i zachowałem klasę :gwizdanie:

trzymałeś fason do końca :polew:

Opublikowano

ja bede z Basią, ma Wam Basia przypomnieć co działo się w City Rocku? :gwizdanie: :decayed:

to mnie nie będzie :polew: :polew: :polew:

nie rób scen Keżor niebyło najgorzej :gwizdanie: :nabijasie:

Stanley niezapomnij mi przywieść telefonu :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ja bede z Basią, ma Wam Basia przypomnieć co działo się w City Rocku? :gwizdanie: :decayed:

to mnie nie będzie :polew: :polew: :polew:

nie rób scen Keżor niebyło najgorzej :gwizdanie: :nabijasie:

Stanley niezapomnij mi przywieść telefonu :gwizdanie: :polew:

jakiego telefonu ??? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czyli tak jak mówiłem zabrałeś mi go a nie że niby zapomniałem :polew: :polew: :polew:

i powiedz Basi żeby niekrzyczała za głośno :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

zdupiam do garażu , posprawdzam płyny , hamulce itp , jak przy każdej dalszej trasie za granice :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

zdupiam do garażu , posprawdzam płyny , hamulce itp , jak przy każdej dalszej trasie za granice :decayed::polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

zdupiam do garażu , posprawdzam płyny , hamulce itp , jak przy każdej dalszej trasie za granice :decayed::polew: :polew:

weź sobie paszport :polew: lub chociaż legitymację

Opublikowano

Kędzior ja mam p drodze to może cię zabiore.

Keżor musi przez granice przejeżdzać a legitymację zgubił w City :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

już się z nim ustawiłem poza tym przetestuję jak chodzi to jego padło :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę że ma być rodzyneczka na spocie. :good: :good:

Ciekawe czy przyjedzie :mysli:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 18:26_________________________________________________W drogę czas...

Opublikowano

do zobaczenia :decayed:

Opublikowano

Jaka tu pustka... :naughty:

I wszyscy dali się nabrać... :mysli: Ciekawe ilu Was tam dzisiaj jest!? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki Panowie :decayed:

to co, widzimy się jutro w żabce :naughty:

Opublikowano

:hi:

pisać co i jak było :polew:

Opublikowano

nudy :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:33_________________________________________________koledzy mam pozytywne info ( pozytywne dla mnie oczywiście ) - w ferie nie ma hali - więc mogę wpaśc do Was - tylko jeszcze nie wiem kiedy są ferie :decayed:

Opublikowano

nudy :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:33_________________________________________________koledzy mam pozytywne info ( pozytywne dla mnie oczywiście ) - w ferie nie ma hali - więc mogę wpaśc do Was - tylko jeszcze nie wiem kiedy są ferie :decayed:

ale mi też zaszczyt :gwizdanie:

Opublikowano

Wrócił ktoś jeszcze czy się stołują w MCDonaldzie!? :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki za spocika chłopaki, było śmiesz... znaczy się profesjonalnie było :good::wink4:

pewnie jeszcze do Was zawitam, ale jak temp. troszkę podskoczy :tongue4:

dobrej nocki !

Opublikowano

spota po raz kolejny można uznać za udanego, właśnie wróciłem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.