Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o tych paznokciach to było że wy takie coś umiecie czyli kobity i nieodwracaj kota ogonem czy jakie to tam przysłowie było :polew:

ahh chciałbym mieć już jakieś dobre audio i by było...

te kocie ruchy :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano z wcziesniego wiecziera :>

Adrenalina :rose:

:embarrassed:

Opublikowano

siemano z wcziesniego wiecziera :>

Adrenalina :rose:

:embarrassed:

ooooo, dziękuję :buziak:

jak miło... :>

Opublikowano

a tak wogóle to Adrenalina to Stanleyowa ? :cool1:

Opublikowano

a tak wogóle to Adrenalina to Stanleyowa ? :cool1:

??

Opublikowano

a nie nic wydawalo mi się ale jak nie to ok

Opublikowano

:mysli:

:polew:

Opublikowano

Ko czego rżysz ?

Opublikowano

co zgadłem ?

Opublikowano

:mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka mogłeś być na spocie to poznał byś nasza śnieżynke Adrenaline :decayed: wychodzi na to że Adrenalina jeszcze nieraz do nas na spota zawita :wink4:

Opublikowano

Miszka mogłeś być na spocie to poznał byś nasza śnieżynke Adrenaline :decayed: wychodzi na to że Adrenalina jeszcze nieraz do nas na spota zawita :wink4:

po czym tak wnioskujesz kędzior? :przebiegly:

Opublikowano

co Wy z tym macie....wszyscy najpierw: :mysli: a później :polew:

nie wiem o czymś ? do hu.a to mnie oświećcie

Opublikowano

co Wy z tym macie....wszyscy najpierw: :mysli: a później :polew:

nie wiem o czymś ? do hu.a to mnie oświećcie

...ale po co od razu te wulgaryzmy?? nie można grzecznie poprosić?? :wink4:

Opublikowano

Miszka mogłeś być na spocie to poznał byś nasza śnieżynke Adrenaline :decayed: wychodzi na to że Adrenalina jeszcze nieraz do nas na spota zawita :wink4:

po czym tak wnioskujesz kędzior? :przebiegly:

nom mówiłaś ostatnio że ci się podoba i będziesz nas regularnie odwiedzała swoją bryką :>

Opublikowano

Miszka mogłeś być na spocie to poznał byś nasza śnieżynke Adrenaline :decayed: wychodzi na to że Adrenalina jeszcze nieraz do nas na spota zawita :wink4:

po czym tak wnioskujesz kędzior? :przebiegly:

nom mówiłaś ostatnio że ci się podoba i będziesz nas regularnie odwiedzała swoją bryką :>

no pewnie jeszcze wpadnę, ale dopiero jak się ociepli...

bo ostatnio zmarzłam jak diabli :chytry:

Opublikowano

co Wy z tym macie....wszyscy najpierw: :mysli: a później :polew:

nie wiem o czymś ? do hu.a to mnie oświećcie

...ale po co od razu te wulgaryzmy?? nie można grzecznie poprosić?? :wink4:

chciałem zaznaczyć, że sprawa jest poważna dlatego użyłem wulgazyzmu .

Opublikowano

oh oh jaka delikatna :polew: musisz być twarda tak jak my :decayed:

Opublikowano

co Wy z tym macie....wszyscy najpierw: :mysli: a później :polew:

nie wiem o czymś ? do hu.a to mnie oświećcie

...ale po co od razu te wulgaryzmy?? nie można grzecznie poprosić?? :wink4:

chciałem zaznaczyć, że sprawa jest poważna dlatego użyłem wulgazyzmu .

już się tak nie tłumacz... mówili na spocie na co Cie stać :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.