Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w 2:26 jest pokazany silnik , a po lewej stronie jest jakaś dziwna butla , czy to jest NX :shocked: ?

Tak to na pewno był podtlenek azotu :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w 2:26 jest pokazany silnik , a po lewej stronie jest jakaś dziwna butla , czy to jest NX :shocked: ?

tak daleko nie zaglądałem bo strasznie długo mi się filmik wczytuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pucek , jako drugie auto to faktycznie benzyna jak najbardziej :good: ale przy moich trasach , prawie stówka dziennie to se benzyny nie kupie :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:22_________________________________________________nie wiedziałem że do diesla można nitro wdupcyć :blink: chyba też wciepne :przebiegly:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:23_________________________________________________

w 2:26 jest pokazany silnik , a po lewej stronie jest jakaś dziwna butla , czy to jest NX :shocked: ?

Tak to na pewno był podtlenek azotu :decayed:

wsumie jest napisane na butli NITRO :decayed:
Opublikowano

na allegro stoją 2 rodzyny...po swapnie na 2.2turbo, rocznik auta 84 a cena za jeden to 10 tysi a za drugi to 15 tysi :decayed:

może od strzała pójdę w takie coś :gwizdanie:

wiem jedno, chciałbym, ale czy się uda to zobaczymy!

poka poka

jest też gdzieś jeszcze jeden... numero uno :kox:

Opublikowano

Keżor, a myślisz że ja mało jeżdżę ? :naughty:

przecież mi 3 baki to ledwo co wystarczają, czyli robię około 1600 km miesięcznie, a dodam ze jeżdżę tam gdzie muszę :gwizdanie:

no i jakoś mam benzynke :)

Opublikowano

Keżor, a myślisz że ja mało jeżdżę ? :naughty:

przecież mi 3 baki to ledwo co wystarczają, czyli robię około 1600 km miesięcznie, a dodam ze jeżdżę tam gdzie muszę :gwizdanie:

no i jakoś mam benzynke :)

To robisz prawie o połowe mniej niż ja ... :lol1:

Opublikowano

Ja spadam będę wieczorem :hi:

Opublikowano

Jade dzisiaj po Chorzowie, koło parkingu i... prawie sie zatrzymałem. Lukam czy sie przewidziało a tu RS6 w avancie ;] O M G :P

Opublikowano

Kamil, ten z bliska i sprawny :gwizdanie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11568441

ten z padniętym silnikiem - panewka

http://moto.allegro.pl/item923994988_audi_coupe_quattro_2_2_turbo.html

Kamil, Ty masz gaz :wink4:

Opublikowano

Jaki gaz? W podłodze chyba. :tongue4:

No dobra, ale od miesiąca dopiero... :confused4::embarrassed::kwasny:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:32_________________________________________________ta czerwona coupe... :kox::slina:

Opublikowano

nie panikuj, masz teraz tanio :gwizdanie:

spadam na kawkę :)

Opublikowano

tylko sie nie połam :hi:

Opublikowano
  • Autor

co tam panowie ? :kox:

Opublikowano

a nic nowego, jutro znowu nierowna walka z wiatrakami :(

Opublikowano

a nic nowego, jutro znowu nierowna walka z wiatrakami :(

Basia chce na kompa? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a nic nowego, jutro znowu nierowna walka z wiatrakami :(

Basia chce na kompa? :decayed:

nic z tych rzeczy :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 20:30_________________________________________________

:hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

a kędzior chyba jeszcze wkuwa :gwizdanie:

Opublikowano

a kędzior chyba jeszcze wkuwa :gwizdanie:

pije w kraku jeszcze :tongue4:

Opublikowano
:hi: wróciłem.. coś nowego?? :chytry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.