Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plus minus do 21 jesteśmy na parkingu a potem jedziemy do macka po drugiej stronie a4

:bry: Ekipa :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

plus minus do 21 jesteśmy na parkingu a potem jedziemy do macka po drugiej stronie a4

:bry: Ekipa :decayed:

:hi:

Opublikowano

No to po 20 wypindalam z Chorzówa i dzida na a4 ;]

Opublikowano

:hi:

Gratki pierwszego tysiaca :good:

dzisiaj też oczywiście mam w planie wpaść do Was - mam nadzieje, że mi sie plany nie zmienią :wink4:

Opublikowano

Gratki pierwszeg

hahah gliwice już czują respect :polew: :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano

Gratki pierwszeg

hahah gliwice już czują respect :polew: :polew: :polew:

:hi:

:decayed:

żarcik jakich mało :decayed::polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 13:00_________________________________________________to my Was wspomagamy jak tylko się da..................a Wy rywalizować chcecie :bicz:

:decayed:

Opublikowano

Gratki pierwszeg

hahah gliwice już czują respect :polew: :polew: :polew:

:hi:

:decayed:

żarcik jakich mało :decayed::polew:

my już na 2 tysie się szykujemy :tongue4:

do września na pewno będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Gratki pierwszeg

hahah gliwice już czują respect :polew: :polew: :polew:

:hi:

:decayed:

żarcik jakich mało :decayed::polew:

my już na 2 tysie się szykujemy :tongue4:

do września na pewno będzie :gwizdanie:

chyba że ktoś zamknie :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 13:02_________________________________________________pamiętajcie o jednym - gdyby nie ludzie z SG mielibyście teraz 600 :decayed:

Opublikowano

Gratki pierwszeg

hahah gliwice już czują respect :polew: :polew: :polew:

:hi:

:decayed:

żarcik jakich mało :decayed::polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 13:00_________________________________________________to my Was wspomagamy jak tylko się da..................a Wy rywalizować chcecie :bicz:

:decayed:

hehehehe

oki już nie będę kontynułował :tongue4:

zawsze na Was możemy liczyć :good:

[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 13:03_________________________________________________

Gratki pierwszeg

hahah gliwice już czują respect :polew: :polew: :polew:

:hi:

:decayed:

żarcik jakich mało :decayed::polew:

my już na 2 tysie się szykujemy :tongue4:

do września na pewno będzie :gwizdanie:

chyba że ktoś zamknie :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 13:02_________________________________________________pamiętajcie o jednym - gdyby nie ludzie z SG mielibyście teraz 600 :decayed:

fak czyżby Guru sie nad tym zastnawiał :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

kurde, udało sie wstać na tą 6tą :decayed: ale wróciłem później do dom to wstałęm jakieś 2h temu :kox:

ja na spocie będe , raczej na stalach , bo wkońcu mam za***iste kopłaki :> a rano jechałem to było mega ślisko , także chyba jeszcze nie ma co hojraczyć . Przyczepność ponad lans :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

kurde, udało sie wstać na tą 6tą :decayed: ale wróciłem później do dom to wstałęm jakieś 2h temu :kox:

ja na spocie będe , raczej na stalach , bo wkońcu mam za***iste kopłaki :> a rano jechałem to było mega ślisko , także chyba jeszcze nie ma co hojraczyć . Przyczepność ponad lans :gwizdanie:

dokładnie jeszcze do nas zima wróci :naughty:

nie na długo ale śnieg jeszcze spadnie

ja też rano jak jechałem to czysty lód :ad: nic tylko łyżwy

Opublikowano

sie napalacie na jakieś d*py :gwizdanie:

a pomyślcie jak taka laska ma rozwolnienie, jakie kupska musi walić :tongue4::polew:

MASAKRA... ty widzisz laskę i myślisz jakie ona kupy robi.. ja pier....

Opublikowano

sie napalacie na jakieś d*py :gwizdanie:

a pomyślcie jak taka laska ma rozwolnienie, jakie kupska musi walić :tongue4::polew:

MASAKRA... ty widzisz laskę i myślisz jakie ona kupy robi.. ja pier....

heheheh nie ma się co zastanawiać> pewnie tak jak każdy ludź :polew: :polew: :polew:

niezły z niego zbok jest :nabijasie::bag:

Opublikowano

sie napalacie na jakieś d*py :gwizdanie:

a pomyślcie jak taka laska ma rozwolnienie, jakie kupska musi walić :tongue4::polew:

MASAKRA... ty widzisz laskę i myślisz jakie ona kupy robi.. ja pier....

heheheh nie ma się co zastanawiać> pewnie tak jak każdy ludź :polew: :polew: :polew:

niezły z niego zbok jest :nabijasie::bag:

deviant... :decayed: :decayed:
Opublikowano

sie napalacie na jakieś d*py :gwizdanie:

a pomyślcie jak taka laska ma rozwolnienie, jakie kupska musi walić :tongue4::polew:

MASAKRA... ty widzisz laskę i myślisz jakie ona kupy robi.. ja pier....

heheheh nie ma się co zastanawiać> pewnie tak jak każdy ludź :polew: :polew: :polew:

niezły z niego zbok jest :nabijasie::bag:

deviant... :decayed: :decayed:

I sie wszyscy speszyli i cisza :P Albo wszyscy pucują :P

Opublikowano

sie napalacie na jakieś d*py :gwizdanie:

a pomyślcie jak taka laska ma rozwolnienie, jakie kupska musi walić :tongue4::polew:

MASAKRA... ty widzisz laskę i myślisz jakie ona kupy robi.. ja pier....

heheheh nie ma się co zastanawiać> pewnie tak jak każdy ludź :polew: :polew: :polew:

niezły z niego zbok jest :nabijasie::bag:

deviant... :decayed: :decayed:

I sie wszyscy speszyli i cisza :P Albo wszyscy pucują :P

heheh właśnie temat się rozkręcił :polew:

czasem trzeba udać że się pucuje :gwizdanie:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
  • Autor

ja chyba nie zdąże swojego wypucować :) ale mój nie musi być czysty bo za***rdala :polew:

Opublikowano

ja chyba nie zdąże swojego wypucować :) ale mój nie musi być czysty bo za***rdala :polew:

hehehe cwaniak :tongue4:

no moje już prawie śmiga :polew: :polew: :polew: no może jutro :wink4:

Opublikowano
:hi: musiałem pojechać na chwilę do kumpla i przed tym wstapilem na myjnie :wallbash: pieniadze wyrzucone w błoto dosłownie :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.