Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3m się :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

czy Was pojeb..ło??

Znowu tyle stron :wallbash: :wallbash:

MUza do czytanie spamu :gwizdanie:

The Chemical Brothers - Midnight Madness - Official Video

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 09:24_________________________________________________co jest panowie, co taki spokój?

i od wczoraj nikt nie wkleje zdjęć żadnych lasek, chyba wam nie obrzydziłem wczoraj ? :mysli:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 09:24_________________________________________________co jest panowie, co taki spokój?

i od wczoraj nikt nie wkleje zdjęć żadnych lasek, chyba wam nie obrzydziłem wczoraj ? :mysli:

no co ty... teraz wszyscy oglądają po necie damskie kloce :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 09:24_________________________________________________co jest panowie, co taki spokój?

i od wczoraj nikt nie wkleje zdjęć żadnych lasek, chyba wam nie obrzydziłem wczoraj ? :mysli:

no co ty... teraz wszyscy oglądają po necie damskie kloce :decayed:

:decayed:

są takie strony ? :mysli:

Opublikowano

nie wiem :embarrassed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 09:24_________________________________________________co jest panowie, co taki spokój?

i od wczoraj nikt nie wkleje zdjęć żadnych lasek, chyba wam nie obrzydziłem wczoraj ? :mysli:

heheh no co poniektórzy mogli się zrazić :gwizdanie:

________________

No nareszcie panowie jakiś temat rusza bo myślałem że się w nocy wypisaliście do końca jak stare długopisy :tongue4:

:polew: :polew:

____________

Stanley koniec ty dewiancie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 10:32_________________________________________________Podejrzewam że przez taki tematy są nieaktywnii użytkownicy

Opublikowano
:bry: noi nadal niemam tego okładu z młodej Kobiecej piersi
Opublikowano

:hi:

:bry: noi nadal niemam tego okładu z młodej Kobiecej piersi

mieć też go nie będziesz :decayed:

Opublikowano

:hi:

:bry: noi nadal niemam tego okładu z młodej Kobiecej piersi

mieć też go nie będziesz :decayed:

kolega...

Opublikowano

:hi:

:bry: noi nadal niemam tego okładu z młodej Kobiecej piersi

mieć też go nie będziesz :decayed:

kolega...

życie... :naughty:

Opublikowano

życie... :naughty:

ta biednemu zawsze piach w oczy ;(

Opublikowano

życie... :naughty:

ta biednemu zawsze piach w oczy ;(

biednemu... :gwizdanie:

Opublikowano

życie... :naughty:

ta biednemu zawsze piach w oczy ;(

biednemu... :gwizdanie:

ta no chciałbym być bogaty tak jak ty

Opublikowano

życie... :naughty:

ta biednemu zawsze piach w oczy ;(

biednemu... :gwizdanie:

ta no chciałbym być bogaty tak jak ty

uwierz że nie :polew:

Opublikowano

uwierz że nie :polew:

hehe no to widzisz a mówisz że ja bogaty hehe sam wiesz jakie są zarobki :confused4:

Opublikowano

szlachta jeździ na benzynie, a lud gnojowozem... :gwizdanie:

Opublikowano

szlachta jeździ na benzynie, a lud gnojowozem... :gwizdanie:

ta i właśnie dlatego "szlachta" w miesiacu jezdzi 100km a "lud" 1000km

Opublikowano

uwierz że nie :polew:

hehe no to widzisz a mówisz że ja bogaty hehe sam wiesz jakie są zarobki :confused4:

zarobki takie jak u mnie :>

aaa i kredyt trzeba spłacać, tankować do auta, no i reszta wszystkich opłat, zostaje bardzo mało :wink4:

szlachta jeździ na benzynie, a lud gnojowozem... :gwizdanie:

jak bym znalazł klekota z Q to się nie zastanawiam :gwizdanie:

i tak jak Kędzior napisał :tongue4:

Opublikowano

jak bym więcej km robił miesięcznie to też bym szukał ropniaczka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.