Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale niemów że ja nie byłbym lepszym szwagrem niż ten teraz?? :decayed:

może i lepszym , ten teraz ma volvo :gwizdanie: :polew: :polew:

XC90

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ale niemów że ja nie byłbym lepszym szwagrem niż ten teraz?? :decayed:

może i lepszym , ten teraz ma volvo :gwizdanie: :polew: :polew:

hehe Keżor no to działaj coś :gwizdanie: albo nie bo jeszcze jej będziesz opowiadał co ja wyprawiam :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no ale niemów że ja nie byłbym lepszym szwagrem niż ten teraz?? :decayed:

może i lepszym , ten teraz ma volvo :gwizdanie: :polew: :polew:

hehe Keżor no to działaj coś :gwizdanie: albo nie bo jeszcze jej będziesz opowiadał co ja wyprawiam :gwizdanie: :polew:

najbezpieczniej będzie jak ją na picie wezme :polew: wtedy moge być spokojny o wasz romans :polew: :polew:
Opublikowano

najbezpieczniej będzie jak ją na picie wezme :polew: wtedy moge być spokojny o wasz romans :polew: :polew:

bardzo ku*wa śmieszne :angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

Kędzior , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

no na bank by mu nie spasiła :polew:

:foch: ;(

heheh Kędzior dlaczego oni cie nie doceniają :decayed:

bądź pewien siebie :polew: :polew: i mierz wysoko :naughty:

Opublikowano

heheh Kędzior dlaczego oni cie nie doceniają :decayed:

bądź pewien siebie :polew: :polew: i mierz wysoko :naughty:

stary ja mierzę tak wysoko że nawet do jenifer lopez bym zarywał po pijaku oczywiście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ary ja mierzę tak wysoko że nawet do jenifer lopez bym zarywał po pijaku oczywi

hehehe QUE IRONIA to jak ja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ary ja mierzę tak wysoko że nawet do jenifer lopez bym zarywał po pijaku oczywi

hehehe QUE IRONIA to jak ja :polew: :polew: :polew:

hehe no w sumie sam zobaczysz co ja wyprawiam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Keżor i Rafał mnie już pare razy w "akcji" widzieli :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ary ja mierzę tak wysoko że nawet do jenifer lopez bym zarywał po pijaku oczywi

hehehe QUE IRONIA to jak ja :polew: :polew: :polew:

hehe no w sumie sam zobaczysz co ja wyprawiam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Keżor i Rafał mnie już pare razy w "akcji" widzieli :polew: :polew: :polew:

dokładnie raz , bo za pierwszym razem jak piliśmy odpadłem wcześniej :polew: a za drugim niestey nie piłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 12:15_________________________________________________uciekam panowie , będe pewnie wieczorkiem po spocie :hi:
Opublikowano

dokładnie raz , bo za pierwszym razem jak piliśmy odpadłem wcześniej :polew: a za drugim niestey nie piłem :gwizdanie:

nieodpadłeś tylko byłeś śpiący :gwizdanie:

fajny kawałeczek :naughty:

Opublikowano

:bry:

Kędzior , narazie jest tam jakiś szwagier , ale ona by Ci nie pasowała , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

:mysli: :mysli: to może dla mnie, ja lubię mądre :decayed: - ja już Ciekiedys swatałem -mozesz się odwdzięczyć :kox: :kox:
Opublikowano

dzieńdobrek :hi:

Opublikowano

:hi:

Kędzior lepiej byc znanym pijakiem niz anonimowym alkoholikiem :P

Opublikowano

ary ja mierzę tak wysoko że nawet do jenifer lopez bym zarywał po pijaku oczywi

hehehe QUE IRONIA to jak ja :polew: :polew: :polew:

hehe no w sumie sam zobaczysz co ja wyprawiam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Keżor i Rafał mnie już pare razy w "akcji" widzieli :polew: :polew: :polew:

Potwierdzam widziałem i wiem co potrafi :polew: :polew:
Opublikowano

:bry:

Kędzior , narazie jest tam jakiś szwagier , ale ona by Ci nie pasowała , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

:mysli: :mysli: to może dla mnie, ja lubię mądre :decayed: - ja już Ciekiedys swatałem -mozesz się odwdzięczyć :kox: :kox:

heheh no to ja wykorzystam i wskocze na Pposition :tongue4:

dzieńdobrek :hi:

:bry: dawno Cię nie było[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 12:55_________________________________________________

ary ja mierzę tak wysoko że nawet do jenifer lopez bym zarywał po pijaku oczywi

hehehe QUE IRONIA to jak ja :polew: :polew: :polew:

hehe no w sumie sam zobaczysz co ja wyprawiam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Keżor i Rafał mnie już pare razy w "akcji" widzieli :polew: :polew: :polew:

Potwierdzam widziałem i wiem co potrafi :polew: :polew:

hahah to ja go z tej strony znam tylko z opowieści, co ja mówie LEGEND :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak to dawno?? ja jestem nawet wtedy gdy mnie ma :kox:

Opublikowano

jak to dawno?? ja jestem nawet wtedy gdy mnie ma :kox:

hheeheh ty anonimowa podglądaczko :wink4:

to dlatego stan czesami pisze nie w temacie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tam w jego wypowiedzi ingerować nie będę...

ale wrzucili byście czasem coś for women :naughty: co też bym mogła się uwywnętrznić :>

Opublikowano

ja tam w jego wypowiedzi ingerować nie będę...

ale wrzucili byście czasem coś for women :naughty: co też bym mogła się uwywnętrznić :>

Kędzior to wrzucaj swoje foto z moherem na klacie :polew: :polew:

Opublikowano
:stop: nie! tylko nie to! :fool:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.