Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy widzieliście ale jest wstępny podział pokojów na Bukowinkę :decayed:

no :disgust: nie będe mógł pić ;(

nie będziesz mógł, bo będziesz musiał :polew: :polew: :polew:

aaa i bracia Guru najwyżej Cie przelecą :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aaa i bracia Guru najwyżej Cie przelecą :polew:

właśnie dlatego nie moge pić , może sie na trzeźwo jakoś obronie :polew:
Opublikowano

aaa i bracia Guru najwyżej Cie przelecą :polew:

właśnie dlatego nie moge pić , może sie na trzeźwo jakoś obronie :polew:

ja bym na to nie liczył, pamiętaj że jeden z nich był w japonii :polew:

Opublikowano
  • Autor

aaa i bracia Guru najwyżej Cie przelecą :polew:

właśnie dlatego nie moge pić , może sie na trzeźwo jakoś obronie :polew:

ja bym na to nie liczył, pamiętaj że jeden z nich był w japonii :polew:

ha ha :disgust: nie zapominaj że ostro ćwiczę :polew:

no i pewnie z Kędziorem jak wybędziemy na jakąś dyske w piątek to wrócimy na niedzielny przejazd dopiero :polew: :polew:

Opublikowano

aaa i bracia Guru najwyżej Cie przelecą :polew:

właśnie dlatego nie moge pić , może sie na trzeźwo jakoś obronie :polew:

ja bym na to nie liczył, pamiętaj że jeden z nich był w japonii :polew:

ha ha :disgust: nie zapominaj że ostro ćwiczę :polew:

no i pewnie z Kędziorem jak wybędziemy na jakąś dyske w piątek to wrócimy na niedzielny przejazd dopiero :polew: :polew:

ja CI już współczuję :gwizdanie:

Kędzior = mega kapa :polew:

Opublikowano
  • Autor

aaa i bracia Guru najwyżej Cie przelecą :polew:

właśnie dlatego nie moge pić , może sie na trzeźwo jakoś obronie :polew:

ja bym na to nie liczył, pamiętaj że jeden z nich był w japonii :polew:

ha ha :disgust: nie zapominaj że ostro ćwiczę :polew:

no i pewnie z Kędziorem jak wybędziemy na jakąś dyske w piątek to wrócimy na niedzielny przejazd dopiero :polew: :polew:

ja CI już współczuję :gwizdanie:

Kędzior = mega kapa :polew:

Kędzior obiecał mi dać pare lekcji kroków :tongue4: także będziemy tam wymiatać na dyskach , ja sie nie martwie , niech sie laski w Bukownie martwią :polew:
Opublikowano
:bry: Wszystkim
Opublikowano
  • Autor

:bry: Wszystkim

siema, kiedy nas odwiedzisz?
Opublikowano

:bry: Wszystkim

:hi:
Opublikowano
  • Autor

1268074702_by_F4N4TIC_500.jpg

:polew:

Opublikowano

Dziś nie dam rady ale za tydzień postaram się już być, no chyba że dostane wypłate i odstawie furacza do mechanika :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzieńdoberek :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 16:07_________________________________________________gdzie wszystkich wywiało?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dzieńdoberek :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 16:07_________________________________________________gdzie wszystkich wywiało?? :mysli:

no ja ciężko pracuje , zaraz mam obiad , a aktualnie podniecam sie felgami Pucka na temacie Gliwickim :decayed:
Opublikowano

no to faktycznie ciężko.. . :wink4:

dobra też ide je oblukać, skoro tak reklamujesz :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :hi:

przyszedł człowiek pracujący :decayed:

Opublikowano

siema

Opublikowano

witam :hi:

przyszedł człowiek pracujący :decayed:

chyba pracujący ściemniacz :naughty:

Ps. ale wczoraj w robocie "waliłem na oko" :> :polew:

Keżor, nie ma się nad czym podniecać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.