Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziś dobry meczyk w TV mam nadzieję, że Milan wygra

nie meczyk tylko drugi odcinek YCD :>

ani to , ani to , dziś laski piją za free w czeko :kox:

czyli znów idziesz bez auta

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Dziś dobry meczyk w TV mam nadzieję, że Milan wygra

nie meczyk tylko drugi odcinek YCD :>

ani to , ani to , dziś laski piją za free w czeko :kox:

czyli znów idziesz bez auta

:no: nawet na kabaretki sie nie dali nabrać ostatnio i nie dali mi drinka za free ;(
Opublikowano
Dziś dobry meczyk w TV mam nadzieję, że Milan wygra

nie meczyk tylko drugi odcinek YCD :>

ani to , ani to , dziś laski piją za free w czeko :kox:

czyli znów idziesz bez auta

:no: nawet na kabaretki sie nie dali nabrać ostatnio i nie dali mi drinka za free ;(

:polew: :polew: :polew: :polew:

trzeba było ich przekonać jakoś

:polew:

Opublikowano
  • Autor

na dziś chyba ogole pachy :kox: może sie nie kapną :polew:

Opublikowano
Dziś dobry meczyk w TV mam nadzieję, że Milan wygra

nie meczyk tylko drugi odcinek YCD :>

ani to , ani to , dziś laski piją za free w czeko :kox:

czyli znów idziesz bez auta

:no: nawet na kabaretki sie nie dali nabrać ostatnio i nie dali mi drinka za free ;(

trzeba bylo ogolic nogi :polew:

Opublikowano

dobra ja uciekam może wpadnę później :hi:

Opublikowano

nooo i codziennie ma inną dupcie na avatarze :decayed:

i to się ceni :decayed:

na dziś chyba ogole pachy :kox: może sie nie kapną :polew:

ta jajca też sobie ogól może wtedy się nieskapną :polew:

Opublikowano

Jakiś koleś sprzedaję ledy z s6 brać póki są :decayed:

Opublikowano

Jakiś koleś sprzedaję ledy z s6 brać póki są :decayed:

jeszcze jest turbo z awx-a od czestera :gwizdanie:
Opublikowano

ciekawe fele :cool1:

dsc01848x.jpg

Opublikowano

Jakiś koleś sprzedaję ledy z s6 brać póki są :decayed:

jeszcze jest turbo z awx-a od czestera :gwizdanie:

Ale trochę drogo chcę :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:03_________________________________________________

ciekawe fele :cool1:

dsc01848x.jpg

Które :mysli:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:04_________________________________________________Już widać :wink4:
Opublikowano

ALe chyba je ten koleś tym młotkiem zakładał...

Opublikowano

ALe chyba je ten koleś tym młotkiem zakładał...

nom hehe ale raczej chodzi mi o model a nie o ich stan :wink4:

Opublikowano
  • Autor

może są brudne :gwizdanie:

Krolu , idioto :wallbash: take ledy sprzedawać :([br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:08_________________________________________________Krolu , o kerej jadymy? bo musze sie zrobić na bustwo :naughty:

Opublikowano

może są brudne :gwizdanie:

Krolu , idioto :wallbash: take ledy sprzedawać :([br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:08_________________________________________________Krolu , o kerej jadymy? bo musze sie zrobić na bustwo :naughty:

nie dam rady finansowo... ;(

nie wie koło 21... myślę :wink4:

Opublikowano

dsc02149k.jpg

i tutaj na czarno

dsc02181j.jpg

Opublikowano

Ja się zwijam spać przed nocką :hi:

Opublikowano

Jakiś koleś sprzedaję ledy z s6 brać póki są :decayed:

jeszcze jest turbo z awx-a od czestera :gwizdanie:

ale za tą cene to obaj mogą mieć ciężko sprzedać :gwizdanie:

Kryzys jest panowie - w radiu gadali że 60% pracodawców nie płaci w terminie a Wy tu ceny powyżej 800zł :P

Opublikowano

Ja się zwijam spać przed nocką :hi:

dobranoc :decayed:

Keżor :naughty:

Opublikowano

ja jutro wystawię akcje na allegro. na razie musiałem wpłacić 20 zł bo mam konto zablokowane :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.