Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor...co byś nie gadał, że tylko Twoja A4-ka się dupcy

zdjcie0015.jpg

:polew: :polew: :polew: tyś jest udany :polew: :polew: :polew: czekaj niech no cię tylko na spocie niebędzie hehe :polew: :polew:

będę na każdym chyba, że zrobicie dodatkowego spota :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor...co byś nie gadał, że tylko Twoja A4-ka się dupcy

zdjcie0015.jpg

:polew: :polew: :polew: tyś jest udany :polew: :polew: :polew: czekaj niech no cię tylko na spocie niebędzie hehe :polew: :polew:

będę na każdym chyba, że zrobicie dodatkowego spota :tongue4:

hehe piątek, sobota, niedziela :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Keżor...co byś nie gadał, że tylko Twoja A4-ka się dupcy

zdjcie0015.jpg

dzięki za pocieszenie :disgust:
Opublikowano

Keżor...co byś nie gadał, że tylko Twoja A4-ka się dupcy

zdjcie0015.jpg

:polew: :polew: :polew: tyś jest udany :polew: :polew: :polew: czekaj niech no cię tylko na spocie niebędzie hehe :polew: :polew:

będę na każdym chyba, że zrobicie dodatkowego spota :tongue4:

hehe piątek, sobota, niedziela :gwizdanie:

będziecie nastukani więc zapomnicie ale zadzwonię Ci przypomnieć :polew::good:

Opublikowano

będziecie nastukani więc zapomnicie ale zadzwonię Ci przypomnieć :polew::good:

jak bym dzwonił do ciebie a będę pijany rozłącz się żebym niestracił całej kart :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja cisnę po moją bo już dojeżdża do Tychów :gwizdanie:

Opublikowano

ja cisnę po moją bo już dojeżdża do Tychów :gwizdanie:

papeć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor...co byś nie gadał, że tylko Twoja A4-ka się dupcy

zdjcie0015.jpg

dzięki za pocieszenie :disgust:

no to ja cie jeszcze pociesze i ci powiem, ze u mnie rozciekla sie maglownica :wallbash:

robil to juz ktos z was :?: nie wiecie gdzie dobrze i tanio regeneruja :?: jest z tym duzo roboty samemu aby ja wyciagnac :?:

Opublikowano

:hi:

wróciłem :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Keżor...co byś nie gadał, że tylko Twoja A4-ka się dupcy

zdjcie0015.jpg

dzięki za pocieszenie :disgust:

no to ja cie jeszcze pociesze i ci powiem, ze u mnie rozciekla sie maglownica :wallbash:

robil to juz ktos z was :?: nie wiecie gdzie dobrze i tanio regeneruja :?: jest z tym duzo roboty samemu aby ja wyciagnac :?:

na technicznym może tutaj takich tematów nie poruszamy :confused4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 17:55_________________________________________________

:hi:

wróciłem :evil: :evil: :evil:

:hi:

to dobrze bo jest wątek do założenia...chłopki wczoraj rozmawiali ale chyba się bali bez Twojej wiedzy go zakładać,.

a temat wątku brzmi: "Co bierzemy do jedzenia na drogę do Bukowiny"

opcje musisz wymyślić sam :kox::afro::dance: :drool: :thumbup::buhaha::banan2::banan1::banan::nabijasie::radocha::buahaha::yeah::witch:

Opublikowano
na technicznym może tutaj takich tematów nie poruszamy

oki :confused4:

:decayed:

Opublikowano
na technicznym może tutaj takich tematów nie poruszamy

oki :confused4:

:decayed:

żeby nie było, po prostu myślę, że tam szybciej znajdziesz odpowiedź :good:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano
:hi: Wyrezaliśmy z Kanarem centralkę u mnie i śmiga aż miło :decayed: A i wreszcie doszły kierunki boczne :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Wyrezaliśmy z Kanarem centralkę u mnie i śmiga aż miło :decayed: A i wreszcie doszły kierunki boczne :wink4:

i wyciągneliśmy 2 inne :przebiegly:

a teraz ide po BRO bo już dawno nie słyszałem PSSSSS :decayed:

Opublikowano

:hi: Wyrezaliśmy z Kanarem centralkę u mnie i śmiga aż miło :decayed: A i wreszcie doszły kierunki boczne :wink4:

pokaz jaka to centralka :tongue4:

Opublikowano

:hi: Wyrezaliśmy z Kanarem centralkę u mnie i śmiga aż miło :decayed: A i wreszcie doszły kierunki boczne :wink4:

i wyciągneliśmy 2 inne :przebiegly:

a teraz ide po BRO bo już dawno nie słyszałem PSSSSS :decayed:

1 mój poprzedni i 1 jakiś który był :polew:

:hi: Wyrezaliśmy z Kanarem centralkę u mnie i śmiga aż miło :decayed: A i wreszcie doszły kierunki boczne :wink4:

pokaz jaka to centralka :tongue4:

:mysli:
Opublikowano

Rafał, no zakładałeś przecież sterowanie centralnym zamkiem, na pilota :gwizdanie:

co nie ? :decayed:

Opublikowano

No zakładałem i co mam pokazać niby :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.