Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak widziałem :wink4: ale lepszy jego kawałek jest ten:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak widziałem :wink4: ale lepszy jego kawałek jest ten:

teledysk ciut gejowski dlatego nie wrzuciłem :polew:
Opublikowano

tak widziałem :wink4: ale lepszy jego kawałek jest ten:

teledysk ciut gejowski dlatego nie wrzuciłem :polew:

nom dla Miszki jak znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:

ale ten teledysk co wrzuciłeś to też dobry jak te laski napier tą rekawicą na końcu :polew:

muszę sobie kupić taką koszulkę jak on ma tą siatkowaną :polew: :polew: :polew:

to jest dobre :naughty:

pokaz jak sie krecisz-energy 2000

Opublikowano

tak widziałem :wink4: ale lepszy jego kawałek jest ten:

teledysk ciut gejowski dlatego nie wrzuciłem :polew:

nom dla Miszki jak znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:

ale ten teledysk co wrzuciłeś to też dobry jak te laski napier tą rekawicą na końcu :polew:

muszę sobie kupić taką koszulkę jak on ma tą siatkowaną :polew: :polew: :polew:

to jest dobre :naughty:

pokaz jak sie krecisz-energy 2000

to ja juz wiem kedzior skad u ciebie takie ruchy w tancu :decayed:

Opublikowano

to ja juz wiem kedzior skad u ciebie takie ruchy w tancu :decayed:

:wink4: się ma kocie ruchy :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

ale lecicie ze spamem :>

ale nie daliscie znac czy spot bedzie na gorze tak jak pisze w 1 poscie czy jeszcze na dole :gwizdanie:

Opublikowano

ale lecicie ze spamem :>

ale nie daliscie znac czy spot bedzie na gorze tak jak pisze w 1 poscie czy jeszcze na dole :gwizdanie:

raczej na dole, nie jest za ciepło

Opublikowano

ale lecicie ze spamem :>

ale nie daliscie znac czy spot bedzie na gorze tak jak pisze w 1 poscie czy jeszcze na dole :gwizdanie:

raczej na dole, nie jest za ciepło

no tez tak mysle ale nie wiadomo co prezes powie :gwizdanie:

Opublikowano

ale lecicie ze spamem :>

ale nie daliscie znac czy spot bedzie na gorze tak jak pisze w 1 poscie czy jeszcze na dole :gwizdanie:

raczej na dole, nie jest za ciepło

no tez tak mysle ale nie wiadomo co prezes powie :gwizdanie:

no tak prezes ma decydujące i ostateczne zdanie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na górze i c**j :cygaro:

nie no ja myśle , że podjedziemy pod Go-sport o 19tej , a jak będzie padać to zdupiamy na dół i tyle :gwizdanie:

Opublikowano

na górze i ch***j :cygaro:

nie no ja myśle , że podjedziemy pod Go-sport o 19tej , a jak będzie padać to zdupiamy na dół i tyle :gwizdanie:

A może by tam potem gdzieś podejść posiedzieć... ???

to tylko propozycja oczywiście...

Opublikowano

na górze i ch***j :cygaro:

nie no ja myśle , że podjedziemy pod Go-sport o 19tej , a jak będzie padać to zdupiamy na dół i tyle :gwizdanie:

a ja mysle ze lepiej jednak na dole...

zimno i nie wiadomo czy nie bedzie kapu kapu z nieba...[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 17:22_________________________________________________

a widziałeś to co ja wczoraj wrzuciłem ?

to jest HARD :polew:

ni hu hu... nic tego nie zrozumiałem ale kolesie są przedni... :D

Opublikowano

Dzieki za spota jak zwykle bylo milo :good:

Opublikowano
:hi: Ja niestety nie dojechałem a jestem wyjebany maxa ;( Szukam pracy :decayed:
Opublikowano

:hi: Ja niestety nie dojechałem a jestem wyjebany maxa ;( Szukam pracy :decayed:

:hi: Szkoda ze nie dojechales bo byla duza frekwencja :decayed: A co sie stalo ze szukasz roboty :decayed:

Opublikowano

A k**wa mendy jedne nie mają szacunku do człowieka to ja pier**le taki system. I na spoty nie mogę jeździć przez te zmiany :polew:

Opublikowano

A ku***a mendy jedne nie mają szacunku do człowieka to ja pier***e taki system. I na spoty nie mogę jeździć przez te zmiany :polew:

Spoty najwazniejsze :decayed::wink4:

Opublikowano

Spoty najwazniejsze :decayed::wink4:

Ponad wszystko :decayed:

Opublikowano

już wróciłem, spoty udany śmiechu kupa :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzięki za zlota :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.