Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze, że przypomniałeś, idę do garażu po browara, ZW :decayed:

a ja niemam coli ;( a na browara niemam smaka :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

O kurde. :confused4:

Opublikowano

siema QRi, siema Miszka podglądaczu :>

Opublikowano

Ja spadam na chwilę idę pojeździć :decayed:

Opublikowano

Diman i Piter jeszcze nadrabiają :cool1:

Opublikowano

dokładnie, nie daje na prawo i lewo :polew:

Keżor daje na prosto :decayed:

Zostawcie biednego Keżora bo się chłopak zawstydzi :embarrassed:

Mnie chodziło tylko o to, że Keżor daje na prosto bo jeździ ośką :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Diman i Piter jeszcze nadrabiają :cool1:

też witamy :naughty:

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja spadam na chwilę idę pojeździć :decayed:

mak?? :polew:

Opublikowano

Ja spadam na chwilę idę pojeździć :decayed:

mak?? :polew:

BP?? :polew:

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie:

Chłopaki w compsporcie przetrzymują mu autko żeby mięli za co skasować. :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

to moze jakis spot na seriooo ?

Opublikowano

baq zle wiadomosci

przed majem auta nie bedzie :/ :kwasny:

Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie:

"rezacz" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, nie daje na prawo i lewo :polew:

Keżor daje na prosto :decayed:

Zostawcie biednego Keżora bo się chłopak zawstydzi :embarrassed:

poradzi sobie :decayed: wkońcu jest koksem :cool1:

no i zaraz każdemu porozdaje z bańki :polew:

podczas pisania wysłano 24 nowe odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :decayed:

podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :disgust:

podczas pisania wysłano 2 nowe odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :angry:

Opublikowano

Ja spadam na chwilę idę pojeździć :decayed:

mak?? :polew:

BP?? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: ty się już nieśmiej tylko żałuj/ciesz że cię niebyło wtedy :polew:

Opublikowano
:siema: znowu sie na troche stracilem i znowu 4 strony do nadrobienia
Opublikowano

Ja spadam na chwilę idę pojeździć :decayed:

mak?? :polew:

BP?? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: ty się już nieśmiej tylko żałuj/ciesz że cię niebyło wtedy :polew:

to Ty sie powinieneś martwić, bo pod Twoją nieobecnośc panny Ci wyrywa :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 19:56_________________________________________________ :hi: diman

Opublikowano

:siema: znowu sie na troche stracilem i znowu 4 strony do nadrobienia

:hi: to się nie trać...

Coś brak chętnych na tego spota ;(

Opublikowano

:siema: znowu sie na troche stracilem i znowu 4 strony do nadrobienia

:hi: to się nie trać...

Coś brak chętnych na tego spota ;(

jakiego spota? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.