Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesteś chory więc nie chcieliśmy Ci mówić że będzie się lała vódka i będą dobre dziewczyny :rolleyes:

http://picasaweb.google.pl/czester1800/Bukowina2010#5454914385520924514

kolega...

Ty i tak byłeś chory :gwizdanie: :decayed:

następny kolega...

;( ;( ;( ;(

:tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jesteś chory więc nie chcieliśmy Ci mówić że będzie się lała vódka i będą dobre dziewczyny :rolleyes:

Bukowina2010#5454914385520924514

kolega...

Ty i tak byłeś chory :gwizdanie: :decayed:

następny kolega...

;( ;( ;( ;(

:tongue4:

To nie była moja impreza, ja byłem tylko gościem tam :gwizdanie:

Opublikowano

ogólnie Kędzior nie masz czego żałować, było tylko 5 najebanych lasek i 4 najebanych facetów :naughty:

aaa i 2 kierowców :notworthy:

Gregory, nie ściemniaj :polew:

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

Opublikowano

jesteś chory więc nie chcieliśmy Ci mówić że będzie się lała vódka i będą dobre dziewczyny :rolleyes:

Bukowina2010#5454914385520924514

kolega...

Ty i tak byłeś chory :gwizdanie: :decayed:

następny kolega...

;( ;( ;( ;(

:tongue4:

To nie była moja impreza, ja byłem tylko gościem tam :gwizdanie:

ty sie juz nie tlumacz :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ogólnie Kędzior nie masz czego żałować, było tylko 5 najebanych lasek i 4 najebanych facetów :naughty:

aaa i 2 kierowców :notworthy:

Gregory, nie ściemniaj :polew:

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

jakich kierowcow gdyby nie oni to impreza sie skonczy o 22.oo :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ogólnie Kędzior nie masz czego żałować, było tylko 5 najebanych lasek i 4 najebanych facetów :naughty:

aaa i 2 kierowców :notworthy:

Gregory, nie ściemniaj :polew:

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

:beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa:

Opublikowano

noo Diman, ja Cię podziwiałem, tak długo wytrzymałeś bez kieliszka :decayed:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

ze Stanley'em :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:46_________________________________________________

noo Diman, ja Cię podziwiałem, tak długo wytrzymałeś bez kieliszka :decayed:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ogólnie Kędzior nie masz czego żałować, było tylko 5 najebanych lasek i 4 najebanych facetów :naughty:

aaa i 2 kierowców :notworthy:

Gregory, nie ściemniaj :polew:

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

:beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa:

nie bądź smutny, szybko zapomnisz :polew:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

nie bo Stanley mnie pobije ;(

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:46_________________________________________________

nie bądź smutny, szybko zapomnisz :polew:

ta napewno :wallbash:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: :kox: :kox:

mam taką jedną świeżynkę w pracy :naughty:

Opublikowano

yyyy jak chodziło o Stanleya to zmieniam zdanie :polew:

to taki cichy chłopak :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

nie bo Stanley mnie pobije ;(

nie boj nic stanley co nawyzej moze ci polac kielicha spoko jest :naughty::decayed:

Opublikowano

mam taką jedną świeżynkę w pracy :naughty:

:naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :evil:

:gwizdanie:

Opublikowano

no dobra Kędzior, już nie będę Cie więcej smucił, napiszę tylko że musisz te dziewczyny poznać, gwarantuję że Cie przebiją w piciu :blink:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: :kox: :kox:

mam taką jedną świeżynkę w pracy :naughty:

no tu juz smakow narobilas we wtorek musisz ja kiedys zabrac na impreze klubowa :naughty:

Opublikowano

no dobra Kędzior, już nie będę Cie więcej smucił, napiszę tylko że musisz te dziewczyny poznać, gwarantuję że Cie przebiją w piciu :blink:

jeśli mnie przebiją w piciu to będę żądał zemsty i wyciągnę wtedy mój miecz i je przebije...

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.