Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

dasz radę :naughty:

W razie czego :), bo nie wiem jeszcze czy sam wpadne czy wezne kogoś z sobą :mysli:, ale jak by co to mam nadzieje że wypakujecie mnie z fury, a pod koniec wpakujecie ?? :gwizdanie:

z naszej strony masz "full service" :kox:

:):notworthy::cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

dasz radę :naughty:

W razie czego :), bo nie wiem jeszcze czy sam wpadne czy wezne kogoś z sobą :mysli:, ale jak by co to mam nadzieje że wypakujecie mnie z fury, a pod koniec wpakujecie ?? :gwizdanie:

z naszej strony masz "full service" :kox:

full ? :shocked:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________dziś na zakupach pod marketem :gwizdanie:

[url=http://img180.imageshack.us/i/zdjcie0062p.jpg/'>zdjcie0062p.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 23:02_________________________________________________zdjcie0061z.jpg

Opublikowano

Miszka gdzie Ty jeździsz na zakupy? :blink:

:polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 23:05_________________________________________________a tymczasem zmykam w kimono, narka

Opublikowano

no właśnie jakie macie plany :gwizdanie:

Robota.... :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:klamie:

:klamie: :klamie:

No qr** poważnie! :disgust:
Opublikowano

no właśnie jakie macie plany :gwizdanie:

Robota.... :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:klamie:

:klamie: :klamie:

No q***wa poważnie! :disgust:

no to lipton masz :polew: :polew:

też spadam :hi:

Opublikowano

stanley See ya

Kto się wogóle jutro wybiera na spocik, z tego co mówią w TV to zapowiada się nam na spocik :good: pogoda

Opublikowano

no właśnie jakie macie plany :gwizdanie:

Robota.... :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:klamie:

:klamie: :klamie:

No q***wa poważnie! :disgust:

no to lipton masz :polew: :polew:

też spadam :hi:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Też lecę! :hi: Do jutra!

Opublikowano

stanley See ya

Kto się wogóle jutro wybiera na spocik, z tego co mówią w TV to zapowiada się nam na spocik :good: pogoda

Ja może też jak nic nie wypadnie... :gwizdanie:
Opublikowano

stanley See ya

Kto się wogóle jutro wybiera na spocik, z tego co mówią w TV to zapowiada się nam na spocik :good: pogoda

Ja może też jak nic nie wypadnie... :gwizdanie:

Licze że będzisz, chciałem spojrzeć na 2 rzeczy na twojim autku... Bo w mojim kilka rzeczy nie daje mi spokoju, chciabym to obczajić na twojim. (takie tam pierdoly) jeżeli to nie problem.

Opublikowano

:hi:

Ale jestem wyjebany po robocie. Mam nadzieje że jutro będzie trochę luzu i uda mi się wpaść na chwilę :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A ja nyny mykam..... :hi:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
:kawa:
Opublikowano

Siema z Rana :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

stanley See ya

Kto się wogóle jutro wybiera na spocik, z tego co mówią w TV to zapowiada się nam na spocik :good: pogoda

Ja może też jak nic nie wypadnie... :gwizdanie:

Licze że będzisz, chciałem spojrzeć na 2 rzeczy na twojim autku... Bo w mojim kilka rzeczy nie daje mi spokoju, chciabym to obczajić na twojim. (takie tam pierdoly) jeżeli to nie problem.

Luzik. :good:
Opublikowano

dziś znów spot z wami

double-facepalm.jpg

Opublikowano

dziś znów spot z wami

double-facepalm.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. :bicz: :bicz: :bicz2::rant: :bicz3: :rant:

Opublikowano

dziś znów spot z wami

double-facepalm.jpg

:polew: :polew:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.