Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: Dzień Dobry!
Opublikowano

to i ja też spadam nyny

PS. post Krola na jednej z pierwszych stron katowickich:

"Każdy wie że jestem pędzącą legendą." :decayed:

ehhhhhhhhhhhhh stare dobre czasy :rolleyes: :rolleyes:
Opublikowano

:hi: kurwicy już dostaje z tą robotą :/

czy na grila trzeba przyjeżdżać autem??bo bym sie napił z Wami w końcu :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Keżorek, to może napisz oficjalnie że robisz grilla :>

My, ludzie z SG mamy czuć się zaproszeni? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: kurwicy już dostaje z tą robotą :/

czy na grila trzeba przyjeżdżać autem??bo bym sie napił z Wami w końcu :tongue4:

nie trzeba, ale ktoś mnie musi odwiezc do domu :gwizdanie:

Opublikowano

po flaszce to Cie z buta odprowadze :polew:

Opublikowano

po flaszce to Cie z buta odprowadze :polew:

:polew:

Opublikowano

jak znam te Wasze pijackie mordy to na flaszce się zacznie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

'abstynent' przemówił :decayed:

Opublikowano

Kezor masz tam jakiś bezpieczny parking przy tej działce żeby mi go klubowo nie obzygali... bede po grilu u mojej ale myśle że ok 22 bym wpadł na chwile zobaczyc jak się trzymacie... będzie Nasza Klubowa Siostra Krola ???

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

No grill jest , umówie sie jeszcze ze starszymi i wtedy napisze oficjalnie i może PW nawet porozsyłam :tongue4:

a tak to jeszcze troche underground jest , dopóki starsi nie wiedzą :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:35_________________________________________________jest parking :kox:

Opublikowano

Kezor masz tam jakiś bezpieczny parking przy tej działce żeby mi go klubowo nie obzygali... bede po grilu u mojej ale myśle że ok 22 bym wpadł na chwile zobaczyc jak się trzymacie... będzie Nasza Klubowa Siostra Krola ???

no widzisz Stanley a Ty sie o odwóz martwisz :naughty:

Keżor to jak co to czekam na info bo to jest jeden z tych nielicznych dni w które mam wolne i mase czasu do wykorzystania :gwizdanie:

Opublikowano

siema :hi:

No grill jest , umówie sie jeszcze ze starszymi i wtedy napisze oficjalnie i może PW nawet porozsyłam :tongue4:

a tak to jeszcze troche underground jest , dopóki starsi nie wiedzą :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:35_________________________________________________jest parking :kox:

Spoko bo Wiesz.... a jak będzie Nasza Siostra Klubowa to i moja by zemną przyjechała a jak już wspominałęm ma urodziny więc wkupne musi postawic... z pustymi rękami na pewno nie wpadniemy... jeżeli oczywiście posiedzicie do późna...

Opublikowano
  • Autor

hehe , Kanar , jak dasz rade to nie musisz przyjeżdżać furą :wink4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:42_________________________________________________W pierwszym poście zrobiłem dwie listy chętnych , mam nadzieje , że dobrze zrozumiałem z postów kto kiedy chce przyjechać .

Ale jak co to piszcie kto kiedy jest chętny :kox:

Opublikowano

Mario, jak po 22:00 to nie wpadaj, grill jest do 20:00, od 18:00, najpierw tniemy żywopłot sąsiada, potem rozpalamy, pieczemy kiełbaski, wypić po kubusiu i do domu :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 11:53_________________________________________________a dlaczego na 1 maja jest tak mało chętnych? nie powinno to być odwrotnie? :gwizdanie:

ja się piszę na obydwa terminy :decayed:

Opublikowano

spoko spoko byłem listonoszem więc z buta te 10 km dam rade :wink4:

mnie możesz wpisać na 1 co do 8 to sie jeszcze okaże ;)

Opublikowano
  • Autor

a dlaczego na 1 maja jest tak mało chętnych? nie powinno to być odwrotnie? :gwizdanie:

bo niektórzy już mają własne plany na 1szego maja . nie wnikam :wink4: rodzina czy coś :mysli::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.