Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i oczywiście mój znany pakiet włóczykij :polew: (śpiwór i jasiek) który i tak zawsze mam w aucie :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja spadam do roboty do wieczora :hi:

Opublikowano

Ja spadam do roboty do wieczora :hi:

Narka.

Opublikowano

tzn że co że tylko Gregory ma zamiar pić?? reszta sami abstynenci?? :shocked:

Opublikowano

tzn że co że tylko Gregory ma zamiar pić?? reszta sami abstynenci?? :shocked:

ja też mam zamiar :kox::evil:

Opublikowano
  • Autor

tzn że co że tylko Gregory ma zamiar pić?? reszta sami abstynenci?? :shocked:

no piwko se ebne :naughty:
Opublikowano

no ja też myśle o browarze raczej bo musze być w stanie Stanleya odprowadzić przecież :polew: :polew:

No Basia i to ja rozumiem :decayed:

Opublikowano

no ja też myśle o browarze raczej bo musze być w stanie Stanleya odprowadzić przecież :polew: :polew:

...i mnie przede wszystkim :decayed:

Opublikowano

no wiesz.. nie chciałem tego mówić oficjalnie ale Stan jest mniej ważny w tej trasie :polew::cool1:

możesz ewentualnie mu wydrukować fote Awusów i będziemy go mieli z głowy :wink4:

Opublikowano

no wiesz.. nie chciałem tego mówić oficjalnie ale Stan jest mniej ważny w tej trasie :polew::cool1:

możesz ewentualnie mu wydrukować fote Awusów i będziemy go mieli z głowy :wink4:

popatrzy sobie na Puckowe :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć obiboki! :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: cze Wam
Opublikowano

siema powrócił pracuś :decayed:

Ja się piszę na pierwszy termin na razie 01.05 . Jak dalej będzie to zobaczymy, może drugi też. Mam rozumieć, że zabieram ze sobą namiot, bo jak się napiję to trza gdzieś polec :decayed::kox:

Gregor wynajmiesz mi kawałek podłogi w twoim namiocie?

nom chyba że się Bulczas nademną zlituję i on mnie weźmie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siema powrócił pracuś :decayed:

Ja się piszę na pierwszy termin na razie 01.05 . Jak dalej będzie to zobaczymy, może drugi też. Mam rozumieć, że zabieram ze sobą namiot, bo jak się napiję to trza gdzieś polec :decayed::kox:

Gregor wynajmiesz mi kawałek podłogi w twoim namiocie?

nom chyba że się Bulczas nademną zlituję i on mnie weźmie :gwizdanie:

Mogę ci udostępnić jakieś miejsce noclegowe, ale nie wiem czy będziesz chciał bo namiot jest trochę jakby to powiedzieć obciachowy :polew: To taki stary jak kiedyś były z materiału i z rurkami, prawdziwy old school :decayed:

Opublikowano

no wiesz.. nie chciałem tego mówić oficjalnie ale Stan jest mniej ważny w tej trasie :polew::cool1:

możesz ewentualnie mu wydrukować fote Awusów i będziemy go mieli z głowy :wink4:

popatrzy sobie na Puckowe :polew: :polew:

:punish: :bicz3:

chyba sie w głowach poprzewracało

Opublikowano

siema powrócił pracuś :decayed:

Ja się piszę na pierwszy termin na razie 01.05 . Jak dalej będzie to zobaczymy, może drugi też. Mam rozumieć, że zabieram ze sobą namiot, bo jak się napiję to trza gdzieś polec :decayed::kox:

Gregor wynajmiesz mi kawałek podłogi w twoim namiocie?

nom chyba że się Bulczas nademną zlituję i on mnie weźmie :gwizdanie:

Mogę ci udostępnić jakieś miejsce noclegowe, ale nie wiem czy będziesz chciał bo namiot jest trochę jakby to powiedzieć obciachowy :polew: To taki stary jak kiedyś były z materiału i z rurkami, prawdziwy old school :decayed:

pewnie zajmuje Ci pół bagażnika :gwizdanie: no i swoje musi ważyć :kox:

Opublikowano

siema powrócił pracuś :decayed:

Ja się piszę na pierwszy termin na razie 01.05 . Jak dalej będzie to zobaczymy, może drugi też. Mam rozumieć, że zabieram ze sobą namiot, bo jak się napiję to trza gdzieś polec :decayed::kox:

Gregor wynajmiesz mi kawałek podłogi w twoim namiocie?

nom chyba że się Bulczas nademną zlituję i on mnie weźmie :gwizdanie:

Mogę ci udostępnić jakieś miejsce noclegowe, ale nie wiem czy będziesz chciał bo namiot jest trochę jakby to powiedzieć obciachowy :polew: To taki stary jak kiedyś były z materiału i z rurkami, prawdziwy old school :decayed:

pewnie zajmuje Ci pół bagażnika :gwizdanie: no i swoje musi ważyć :kox:

ważne, że na głowę nie kapie :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.