Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wierzę, że potrafisz bawić sie bez alko.... :tongue4:

ja też :polew: :polew: :polew:

poprostu niechcę wszystkiego pamiętać co robiłem :polew: :polew:

dobrze robisz :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wierzę, że potrafisz bawić sie bez alko.... :tongue4:

ja też :polew: :polew: :polew:

poprostu niechcę wszystkiego pamiętać co robiłem :polew: :polew:

dobrze robisz :decayed:

ty masz chyba podobny styl :decayed:

ok uciekam narka

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry:

:hi:

jaki ranny ptaszek :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: w ten mega za***isty poranek :disgust:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

no czy tu już nawet rano nic napisać nie można?? :mysli:

Opublikowano

:hi: w ten mega za***isty poranek :disgust:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

no czy tu już nawet rano nic napisać nie można?? :mysli:

musisz się odpowiednio wstrzelić :wink4:

Opublikowano

ostatnio to mam wrażenie że ktoś pilnuje czy sie pojawiam na forum czy nie i jak jestem to celowo pisze tyle żebym sie nie zdążył wstrzelić.... figlarze :przebiegly:

Opublikowano

może tak jest :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

tak, tak Kanar, wszyscy czekamy wyłącznie na Ciebie :evil:

Opublikowano
:hi: Już dwie godziny w robocie i dopiero teraz mam czas na logowanie i śniadanko... :kawa::read:
Opublikowano

musze poszukać innej roboty, najlepiej leżenie i oglądanie telewizji ( oczywiście dobrze płatne) :decayed:

Opublikowano

musze poszukać innej roboty, jalepiej leżenie i oglądanie telewizji ( oczywiście dobrze płatne) :decayed:

Jakbyś coś znalazł to daj znać bo też bym na taką zmienił... :wink4::cool1:
Opublikowano

musze poszukać innej roboty, jalepiej leżenie i oglądanie telewizji ( oczywiście dobrze płatne) :decayed:

Jakbyś coś znalazł to daj znać bo też bym na taką zmienił... :wink4::cool1:

mnie też weźcie pod uwagę :pali:

Opublikowano

musze poszukać innej roboty, jalepiej leżenie i oglądanie telewizji ( oczywiście dobrze płatne) :decayed:

Jakbyś coś znalazł to daj znać bo też bym na taką zmienił... :wink4::cool1:

mnie też weźcie pod uwagę :pali:

ty już masz taką robotę :rolleyes:

Opublikowano

ja też chce :decayed:

:hi:

Opublikowano

musze poszukać innej roboty, jalepiej leżenie i oglądanie telewizji ( oczywiście dobrze płatne) :decayed:

Jakbyś coś znalazł to daj znać bo też bym na taką zmienił... :wink4::cool1:

mnie też weźcie pod uwagę :pali:

ty już masz taką robotę :rolleyes:

oj dzieci, to że siedzę dużo przed kompem i netem to nie znaczy,że nic nie robię, na pewno nie jest to ciężka robota ale nudna bo "home office" okazało się zdecydowanie nie dla mnie :wallbash: wolę więcej w terenie przebywać niż przy kompie :thumbdown:

no ale pracuję nad tym :gwizdanie:

zdupcam bo mam spotkanie zaraz z kontrahentem :polew: i po wtyczki do ledów :kox:

[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 10:56_________________________________________________

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

ja od rana bylem na badaniach psychiatrycznych ale skoro mnie wypuscili to znaczy ze wszystko ze mna ok :> no i spadam do roboty :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.