Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po trupach do celu :polew:

:good:

...po trupach do celu :yeah: ..po trupach do celu :yeah:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to jest :good:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 14:42_________________________________________________ale ogólnie Tiesto chyba nie ma niefajnych wałków :decayed:

Opublikowano

po trupach do celu :polew:

:good:

...po trupach do celu :yeah: ..po trupach do celu :yeah:

tyś jest zryty Miszka to niemogę :polew: :polew: :polew:

to jest :good:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 14:42_________________________________________________ale ogólnie Tiesto chyba nie ma niefajnych wałków :decayed:

nom jest dobry kawałek wklejałem go już kiedys :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 14:43_________________________________________________ide się drzemnać bo ogień :wallbash:

Opublikowano

Ten tiesto jest dla mnie kox tak samo jak "i will be here" i "escape me" :gwizdanie:

Opublikowano

la dzień dobryy

ale jestem umęczony to ogień :wallbash:

bo pić to trzeba umieć :tongue4:

...albo dobra, nic nie mówiłam :bag:

Opublikowano

a najlepsze jest to że nikt nie rzygał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ej , chce ktoś Ledy z S6 ?

jak dla Katowic i Gliwic cena niższa niż pójdą na allegro :decayed:

bo dorwałem halogeny :kox:

Opublikowano

a najlepsze jest to że nikt nie rzygał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widać nienajgorzej gotuję :decayed:

Opublikowano

ej , chce ktoś Ledy z S6 ?

jak dla Katowic i Gliwic cena niższa niż pójdą na allegro :decayed:

bo dorwałem halogeny :kox:

ja chcę, dopier**lę se Quattro :kox:

Opublikowano

a najlepsze jest to że nikt nie rzygał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widać nienajgorzej gotuję :decayed:

a myślisz dlaczego jadłem tylko sałatkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a najlepsze jest to że nikt nie rzygał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widać nienajgorzej gotuję :decayed:

a myślisz dlaczego jadłem tylko sałatkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

;(

Opublikowano

a najlepsze jest to że nikt nie rzygał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widać nienajgorzej gotuję :decayed:

a myślisz dlaczego jadłem tylko sałatkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

;(

:gwizdanie:

a na poważnie to nie chciałem jeść mięska bo wiedziałem że Kędzior będzie potem głodny, no i mamy zbyt dużo koksów, więc dla mnie sałatka była wręcz idealna :naughty:

tak w ogóle to jak już całkowicie dojdziecie do siebie po tym weekendzie to wiecie co trzeba ustalić :)

Opublikowano

nie wiemy :mysli:

Opublikowano

kanar ja płaciłem 300 z wymianą :gwizdanie:

gdzie??

zadzwoń tutaj 032-781-57-53 to jest w Katosach

:notworthy: :notworthy:

350zł jade tam w czwartek

Opublikowano
:hi: a ja znow je..aka w robocie do wp***u wie ktorej :confused4:
Opublikowano

na spocik kto się wybiera ?? a kto nie ? :gwizdanie:

Opublikowano

kanar ja płaciłem 300 z wymianą :gwizdanie:

gdzie??

zadzwoń tutaj 032-781-57-53 to jest w Katosach

:notworthy: :notworthy:

350zł jade tam w czwartek

:good:

na spocik kto się wybiera ?? a kto nie ? :gwizdanie:

:punish: jak to kto wszyscy :yeah:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 17:19_________________________________________________Grisza lecisz na spota ?

Opublikowano
:hi: k**wa co za tydzień czy ja będę mógł odpocząć w końcu :wallbash:
Opublikowano

mnie dzisiaj niebędzie na spocie sorki, więc będziecie mogli mnie poobgadywać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.