Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: i już z samego rana 380PLN Lżejszy jestem, ale za to mam nową czystą i przejrzystą szybę..

a teraz znikam przejechać się ikarusem do pracy :disgust:

Opublikowano

co tu taka padaka ?

jak ja lubię piątki szczególnie dzisiejszy :gwizdanie:

pic0267.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:radocha:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 13:45_________________________________________________a no i jeszcze :jerk:

Opublikowano
  • Autor

co tu taka padaka ?

jak ja lubię piątki szczególnie dzisiejszy :gwizdanie:

pic0267.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:radocha:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 13:45_________________________________________________a no i jeszcze :jerk:

tablice da sie w pejńcie wykasować , nie musiałeś ściagać :polew:

ale efekt lampek jest :kox: :kox:

Opublikowano

tablice da sie w pejńcie wykasować , nie musiałeś ściagać :polew:

jeździłem dwa dni bez zderzaka :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Keżor doszła folia tylko kurde pada :kox:

Opublikowano

:hi:

Keżor doszła folia tylko kurde pada :kox:

garaż :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 14:00_________________________________________________albo nasze miejsce spotów :kox:

Opublikowano

co tu taka padaka ?

jak ja lubię piątki szczególnie dzisiejszy :gwizdanie:

pic0267.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:radocha:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 13:45_________________________________________________a no i jeszcze :jerk:

tablice da sie w pejńcie wykasować , nie musiałeś ściagać :polew:

ale efekt lampek jest :kox: :kox:

nie widzę żadnych zmian, jedynie to, że dałeś sobie tablice na deske rozdzielczą, tak jak to robią kierowcy tuningowanych opli :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Keżor doszła folia tylko kurde pada :kox:

czekam w takim razie na Ciebie u siebie w domu !! JUŻŻŻŻŻ :ad:
Opublikowano

co tu taka padaka ?

jak ja lubię piątki szczególnie dzisiejszy :gwizdanie:

pic0267.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:radocha:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 13:45_________________________________________________a no i jeszcze :jerk:

tablice da sie w pejńcie wykasować , nie musiałeś ściagać :polew:

ale efekt lampek jest :kox: :kox:

nie widzę żadnych zmian, jedynie to, że dałeś sobie tablice na deske rozdzielczą, tak jak to robią kierowcy tuningowanych opli :tongue4:

:ranting1: i już z Tobą nigdy się nie napiję :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Keżor doszła folia tylko kurde pada :kox:

czekam w takim razie na Ciebie u siebie w domu !! JUŻŻŻŻŻ :ad:

Dziś nie dam rady chyba :gwizdanie: O 17 idę na rozmowę o pracę a potem do roboty muszę się szykować :wallbash:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

jedzie ktoś do gliwic???

jest gdzies jakaś biba dziś wieczorem???

Opublikowano

jedzie ktoś do gliwic???

jest gdzies jakaś biba dziś wieczorem???

:shocked: a Tobie co się stało ? co bunkrowanie zakończone ? :naughty:

Opublikowano

jedzie ktoś do gliwic???

jest gdzies jakaś biba dziś wieczorem???

:shocked: a Tobie co się stało ? co bunkrowanie zakończone ? :naughty:

jakie bunkrowanie poprostu czasu nie było too wypad do teściówtydzień potem rafting i tak to leciało,

tęskniłeś rozumiem :embarrassed:

Opublikowano

jedzie ktoś do gliwic???

jest gdzies jakaś biba dziś wieczorem???

:shocked: a Tobie co się stało ? co bunkrowanie zakończone ? :naughty:

jakie bunkrowanie poprostu czasu nie było too wypad do teściówtydzień potem rafting i tak to leciało,

tęskniłeś rozumiem :embarrassed:

no a jak :naughty:

Opublikowano

:hi: pijackie mordy :decayed:

to gdzie w sobotę uderzamy ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

tęskniłeś rozumiem :embarrassed:

wszyscy tęskniliśmy :klamie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.