Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Keżor będziesz pamiętał o tych twoich pracach

tak tak , o dystansach też pamiętam :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 12:02_________________________________________________Panowie , weźcie we wtorek po pare złotych , wezme jakąś puszke i zrobimy anonimową zrzute , potem przeliczymy , żeby nie było , że zbieram na naprawe fury :polew: i przelejemy na nowy serwer :kox:.

Pewnie forum wam nie raz pomogło , a jakby go brakło to nie wiem co ja bym w domu robił :slina:

Opublikowano

Wróciłem z giełdy w mysłowicach. Ale piękna A4 stała po lifcie za 22 tys :slina: :slina:

Opublikowano

i nie kupiłeś :)

Opublikowano

Swojej nie zamienie :kox:

Opublikowano

Keżor będziesz pamiętał o tych twoich pracach

tak tak , o dystansach też pamiętam :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 12:02_________________________________________________Panowie , weźcie we wtorek po pare złotych , wezme jakąś puszke i zrobimy anonimową zrzute , potem przeliczymy , żeby nie było , że zbieram na naprawe fury :polew: i przelejemy na nowy serwer :kox:.

Pewnie forum wam nie raz pomogło , a jakby go brakło to nie wiem co ja bym w domu robił :slina:

a ja już ktoś się dorzucił do serwera, rozumiem nie musi puszki zapełniać ?

a tak na marginesie to witam wszystkich :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

nikt sie nie musi dorzucać jak nie chce :chytry:

ale fajnie jakby paczka z Katowic jakaś poszła :wink4:

no chyba , że to głupi pomysł i każdy niech wpłaca sam ? :mysli:

Opublikowano

Keżor będziesz pamiętał o tych twoich pracach

tak tak , o dystansach też pamiętam :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 12:02_________________________________________________Panowie , weźcie we wtorek po pare złotych , wezme jakąś puszke i zrobimy anonimową zrzute , potem przeliczymy , żeby nie było , że zbieram na naprawe fury :polew: i przelejemy na nowy serwer :kox:.

Pewnie forum wam nie raz pomogło , a jakby go brakło to nie wiem co ja bym w domu robił :slina:

Już przelałem na konto :)[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 12:57_________________________________________________Jak ktoś czuł potrzebę to już wpłacił na konto
Opublikowano
:hi: imprezowicze
Opublikowano

Ja będę mógł wpłacić po wypłacie dopiero :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: imprezowicze

siema , a co ? tyś wczoraj w domu siedział ? :cool1:
Opublikowano

:hi: imprezowicze

siema , a co ? tyś wczoraj w domu siedział ? :cool1:

prawie :gwizdanie:

po 21 pojechałem na miasto, wróciłem parę minut po 24 :tongue4:

więc bez alko, bez jakieś imprezy :)

Opublikowano

:hi: imprezowicze

siema , a co ? tyś wczoraj w domu siedział ? :cool1:

prawie :gwizdanie:

po 21 pojechałem na miasto, wróciłem parę minut po 24 :tongue4:

więc bez alko, bez jakieś imprezy :)

Ze niby aniołek jesteś :polew: :polew:
Opublikowano

trzeba przystopować :gwizdanie:

a poza tym, paliwo kosztuje ponad 5 zł więc nie ma co szaleć :rolleyes:

Opublikowano

:hi: no doszedłem prawie do siebie

Akjam znów nie odbierasz ode mnie telefonów :thumbdown:

Pucek jak Ci paliwo drogie to ładuj podtlenek - cena 2,08 :kox:

Opublikowano
  • Autor

no doszedłem prawie do siebie

nie ma źle jak juz o 15tej jesteś wstanie pisać :tongue4:
Opublikowano

1.... 2.... borsuk... 4.... 5.... borsuk :drunk:

:decayed:

toż to jakaś masakra jest :doh1:

Opublikowano

no Witam pijaków i pijaczki :decayed:

Opublikowano

no Witam pijaków i pijaczki :decayed:

Yo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.