Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po piwku od razu lepiej :decayed:

po strongu od razu lepiej, a po zaczętej flaszce z ojcem jeszcze lepiej :kox::decayed::polew:

ja już wódki nie pije co najmniej do przyszłego weekendu :gwizdanie:

do przyszłego weekendu? w takim razie podziwiam Cie, bo ja zawsze się zarzekam że już w ogóle nie piję vódki :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po piwku od razu lepiej :decayed:

po strongu od razu lepiej, a po zaczętej flaszce z ojcem jeszcze lepiej :kox::decayed::polew:

ja już wódki nie pije co najmniej do przyszłego weekendu :gwizdanie:

do przyszłego weekendu? w takim razie podziwiam Cie, bo ja zawsze się zarzekam że już w ogóle nie piję vódki :>

jestem wobec siebie szczery :naughty:

Opublikowano

Kędzior, nie nadrabiaj, była tylko jedna impreza :polew:

Opublikowano

Miszka a są jakieś fotki?

Opublikowano

Miszka a są jakieś fotki?

nie pamiętasz? :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka a są jakieś fotki?

:wink4:

Opublikowano

Miszka a są jakieś fotki?

:wink4:

To czemu ich jeszcze nie ma na forum :naughty:
Opublikowano

la masakra :wallbash: co za imprezkaaa 2x KO przyjąłem :kox: :kox:

pokażcie fotki z imprezki??

nom spam nadrobiony :wink4:

Opublikowano

Miszka a są jakieś fotki?

:wink4:

To czemu ich jeszcze nie ma na forum :naughty:

bo bez rewelacji.... :)

żadnych zgonów, żadnych zdjęć rozwodowych.... nuda :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka a są jakieś fotki?

:wink4:

To czemu ich jeszcze nie ma na forum :naughty:

bo bez rewelacji.... :)

żadnych zgonów, żadnych zdjęć rozwodowych.... nuda :gwizdanie:

etam napewno się coś znajdzie :decayed:
Opublikowano

etam napewno się coś znajdzie :decayed:

Też jestem tego zdania :gwizdanie:
Opublikowano

idę kimać :hi:

Opublikowano

:hi:

wie ktos juz co z ta gielda?

Bo potrzebuje lewa lampe w klape ktora spieprzylem przy rezaniu LEDow :kox:

Giełda odbyła się normalnie dziś.

A tak spytam nie ma ktoś jakiś starych lamp mogą być rozwalone bo potrzebuje mechanizm regulacji wysokości

Ja nie mam. Ja się chyba wybiorę tam jutro jednak, zaryzykuje.

Też spadam Dobrej nocy.

Ps. Dzwonił Krolu i Baśka do mnie, jednak idą w miasto :blink: A mieli nie iść. Jakbym wiedział, że będą aż tak imprezować to bym pojechał do Miszki :confused4:

no bylismy w awangardzie :gwizdanie:

No i jak, było awangardowo? :naughty::decayed:

bo bez rewelacji.... :)

żadnych zgonów, żadnych zdjęć rozwodowych.... nuda :gwizdanie:

Ja pamiętam małego zgona w Bukowinie :naughty: To był jeden z moich zgonów w którym zachowałem mega klasę i było mega za***iście :kox: W przeciwieństwie do zgona na trzaskaniu szkła u sąsiadki po którym była mega la masakra :blink: Po tym trzaskaniu miałem wstręt do wódki na grillu u Mega masa Keżorka :)

Rozumiem, że za tydzień w piątek spot, a po spocie Spiż :naughty: a w niedzielę Kamień :kox:

Krolu, nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przez telefon mówiłeś mi że się nawalimy w przyszły weekend :polew:

Opublikowano

i kończy się ten nic nie wnoszący do mojego życia dzień, a najlepsze jest to, że meczu nie oglądaliśmy prawie wcale :polew:

Opublikowano

A Pudziana oglądaliście? :gwizdanie:

Opublikowano

i kończy się ten nic nie wnoszący do mojego życia dzień, a najlepsze jest to, że meczu nie oglądaliśmy prawie wcale :polew:

dobrze, że przynajmniej wiesz kto wygrał :decayed:

Opublikowano

Krolu, nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przez telefon mówiłeś mi że się nawalimy w przyszły weekend

spoko - ja mam teraz godną reprezentantkę myśle, że wybierze się z nami za tydzień...

co do fot to miszka wyśli mi je na mojego maila : [email protected] proszę...

a co do meczu to leciał w tle :gwizdanie: no i D. była lekko zrozpaczona... ale po borsukach jej przeszło :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pani D. to niezły numer :gwizdanie:

klub to nic, ..... przy takiej kobiecie Twoja wątroba jest podwójnie narażona :decayed:

Opublikowano

no i D. była lekko zrozpaczona... ale po borsukach jej przeszło :polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli że co, piliście Whiskey :decayed:

A jak już to Panna D. Bo mężatką to ona nie jest jeszcze,...... chyba :decayed:

Opublikowano

Rozumiem, że za tydzień w piątek spot, a po spocie Spiż :naughty:a w niedzielę Kamień :kox:

spot tak :)spiż nie :rolleyes:kamień tak :kox:

:gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.