Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to za avancik?

a wy alkoholiki nie kombinować już :P

a był taki jeden do łyknięcia......... quattro 2.5 tdi 2002 , ale nie pytajcie o szczegóły bo sie na tym nie znam :embarrassed:

ale jak sie dowiedziałam jakie dupiate są te silniki to mi sie odechciało :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co to za avancik?

a wy alkoholiki nie kombinować już :P

ale ci Stan pojechał :polew: :polew:

co tam Max??

Opublikowano

siemk ziomale

a tak się zakradam i podgladam co tam porabiacie byłeś na ostatnim spocie bo cie nie widziałem mordo ty moja :polew::tongue4:

Opublikowano

siemk ziomale

a tak się zakradam i podgladam co tam porabiacie byłeś na ostatnim spocie bo cie nie widziałem mordo ty moja :polew::tongue4:

hehe no ja ciebie też odziwo nie widziałem kiedy nas odwiedzisz??
Opublikowano
  • Autor

a co to za avancik?

a wy alkoholiki nie kombinować już :P

a był taki jeden do łyknięcia......... quattro 2.5 tdi 2002 , ale nie pytajcie o szczegóły bo sie na tym nie znam :embarrassed:

ale jak sie dowiedziałam jakie dupiate są te silniki to mi sie odechciało :gwizdanie:

to dobrze że sie nie zdecydowaliście , mega padaka te silniki :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 17:27_________________________________________________Kędzior , pudź na spota :cool1:
Opublikowano

siemk ziomale

a tak się zakradam i podgladam co tam porabiacie byłeś na ostatnim spocie bo cie nie widziałem mordo ty moja :polew::tongue4:

hehe no ja ciebie też odziwo nie widziałem kiedy nas odwiedzisz??

teraz byłem przeca, tylko że krótko dość w przyszłym tygodniu jak nic sie nie popierdzieli to wpadne

Opublikowano

siemk ziomale

a tak się zakradam i podgladam co tam porabiacie byłeś na ostatnim spocie bo cie nie widziałem mordo ty moja :polew::tongue4:

hehe no ja ciebie też odziwo nie widziałem kiedy nas odwiedzisz??

teraz byłem przeca, tylko że krótko dość w przyszłym tygodniu jak nic sie nie popierdzieli to wpadne

no ja byłem ale koło20

Keżor może za tydzień nie jestem w formie :confused4:

Opublikowano

siemk ziomale

a tak się zakradam i podgladam co tam porabiacie byłeś na ostatnim spocie bo cie nie widziałem mordo ty moja :polew::tongue4:

hehe no ja ciebie też odziwo nie widziałem kiedy nas odwiedzisz??

teraz byłem przeca, tylko że krótko dość w przyszłym tygodniu jak nic sie nie popierdzieli to wpadne

no ja byłem ale koło20

Keżor może za tydzień nie jestem w formie :confused4:

co znowu chorujesz

czy się schlałeś wczoraj ?? :tongue4:

Opublikowano

co znowu chorujesz

czy się schlałeś wczoraj ?? :tongue4:

zabawne...

:polew: :polew: :polew:

hehe nom uważaj uważaj :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Keżor może za tydzień nie jestem w formie :confused4:

"te" dni ? :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 17:47_________________________________________________właśnie Sprawdziłem coś :)

Śląskie po roku istnienia miały ~420 stron

My jesteśmy po niecałym roku i mamy 2015 :naughty:

czyli za rok przegonimy Śląskie :kox:

chociaż oni w poprzedni rok najeb**i 3000stron :blink:

Opublikowano

Keżor damy radę :wink4:

pozatym w Zatorze trzeba oblać 1rok Katosów :naughty: :naughty: :naughty:

Keżor może za tydzień nie jestem w formie :confused4:

"te" dni ? :decayed:

spadłem z krzesełka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pozatym w Zatorze trzeba oblać 1rok Katosów :naughty: :naughty: :naughty:

no trzeba jakiś teatrzyk przygotować :polew:

Opublikowano

pozatym w Zatorze trzeba oblać 1rok Katosów :naughty: :naughty: :naughty:

no trzeba jakiś teatrzyk przygotować :polew:

hehe to wymyśl coś :tongue4:

Opublikowano

pozatym w Zatorze trzeba oblać 1rok Katosów :naughty: :naughty: :naughty:

no trzeba jakiś teatrzyk przygotować :polew:

hehe to wymyśl coś :tongue4:

po co,tam i bez przygotowania będzie kabaret :naughty:
Opublikowano

leci kabarecik :polew:

Opublikowano

o której dziś ten zlot AŚ? i w którym miejscu??

Opublikowano

o której dziś ten zlot AŚ? i w którym miejscu??

dzwoń do Keżora :wink4:

Opublikowano

o której dziś ten zlot AŚ? i w którym miejscu??

tam kaj nasz i o tej samej godzinie :tongue4:

Opublikowano

nie ma to jak popołudniowa drzemka :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.