Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: hej ho :)

dziś mam wolne więc może powalcze z dekorami w końcu

Opublikowano

Wy nic, tylko grzebiecie przy tych furach :gwizdanie:

to ma jeździć, a nie tam co chwilę garaż :tongue4:

Opublikowano

co ja poradze że trzeci miesiąc z rzędu musze wkładać kase w auto bo sie zje.. podobno Audi sie nie psuje.. :tongue4:

a jak już stoi to przynajmniej w nim podłubie :decayed:

Opublikowano

co ja poradze że trzeci miesiąc z rzędu musze wkładać kase w auto bo sie zje.. podobno Audi sie nie psuje.. :tongue4:

a jak już stoi to przynajmniej w nim podłubie :decayed:

Kanar daj se luzu z tym złomem, kup sobie lepiej coś dobrego do zjedzenia :kox:

Opublikowano

co ja poradze że trzeci miesiąc z rzędu musze wkładać kase w auto bo sie zje.. podobno Audi sie nie psuje.. :tongue4:

a jak już stoi to przynajmniej w nim podłubie :decayed:

Kanar daj se luzu z tym złomem, kup sobie lepiej coś dobrego do zjedzenia :kox:

:hi: dobrze gadasz, pora obiadowa się zbliża :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jedzie kto dziś do SG ? moge zabrać :decayed:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 13:18_________________________________________________dooobraaaa , nie było tematu .... możecie dalej pisać bezsensowne posty :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie zastanawiam :mysli:

Opublikowano

:hi:

ale piękna pogoda, w sam raz na spota :kox:

wpadajcie pipy :>

Opublikowano

Ja bym Was odwiedził ale do 20 w robocie! qr**! I w c**j opóźnione samoloty! :kwasny:

Opublikowano

Ja bym Was odwiedził ale do 20 w robocie! q***wa! I w ch***j opóźnione samoloty! :kwasny:

wiem wiem, przecież jest taka fajna pogoda i samoloty są spóźnione?

Opublikowano

Ja bym Was odwiedził ale do 20 w robocie! q***wa! I w ch***j opóźnione samoloty! :kwasny:

wiem wiem, przecież jest taka fajna pogoda i samoloty są spóźnione?

U nas tak ale qr** w Hurgadzie burza piaskowa!!!! :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

jeszcze 20 minut :kox:

Opublikowano

Stan te żarówki o których mówiłeś to są diodowe, chodzi mi o to żeby nie świeciły punktowo tylko jak zwykła żarówka postojowa dookoła :mysli:

Opublikowano

jeszcze 20 minut :kox:

nie patrz na zegar bo wtedy czas wolniej leci :polew:

Akjam, w Hurgadzie powiadasz, czyli tam gdzie można spotkać wielu Polaków :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: i weekend :kox: Pogoda za***ista :decayed:
Opublikowano

Panowie i Panie :gwizdanie:

Zapraszamy dzisiaj na GRILL do Gliwic :gwizdanie:

o 18:00 pod Areną, potem przenosimy się w odpowiednie miejsce, zabrać drugie połówki i to co potrzebne do grillowania :wink4:

Wpadać :rolleyes:

Opublikowano

chętnie bym sie wybrał, ale nie mam zabardzo jak, i z kim ....

Opublikowano

ja nie dałem rady.. dopiero przyjechałem z zakupów i biore sie za listwy bo już je woże miesiąc w bagażniku :kwasny:

Wybacz o wielka ekipo gliwicka :embarrassed:

Opublikowano

ja z roweru wróciłem i pssssyt :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.