Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę że wczoraj to był dopiero pierwszy dzień :gwizdanie:

nie mam okresu, bo na niego nie zasłużyłem tak jak wy :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę że wczoraj to był dopiero pierwszy dzień :gwizdanie:

nie mam okresu, bo na niego nie zasłużyłem tak jak wy :gwizdanie:

chyba lepiej jak ktoś znajduje chwilkę żeby sie spotkać, niż jak nie wpada wcale :wink4:

nie rozumiem po co te złości :dontknow:

Opublikowano

widzę że wczoraj to był dopiero pierwszy dzień :gwizdanie:

nie mam okresu, bo na niego nie zasłużyłem tak jak wy :gwizdanie:

chyba lepiej jak ktoś znajduje chwilkę żeby sie spotkać, niż jak nie wpada wcale :wink4:

nie rozumiem po co te złości :dontknow:

to nie jest złość, jak bym był zły to bym zamknął ten wątek :decayed:
Opublikowano

widzę że wczoraj to był dopiero pierwszy dzień :gwizdanie:

nie mam okresu, bo na niego nie zasłużyłem tak jak wy :gwizdanie:

chyba lepiej jak ktoś znajduje chwilkę żeby sie spotkać, niż jak nie wpada wcale :wink4:

nie rozumiem po co te złości :dontknow:

to nie jest złość, jak bym był zły to bym zamknął ten wątek :decayed:

teraz jeszcze groźby :gwizdanie: ale żeś się rozbrykał :decayed:

Opublikowano

Diman za***rdalał z SK do Gliwic i nazot więc da się tylko trza chcieć

Opublikowano

Diman za***rdalał z SK do Gliwic i nazot więc da się tylko trza chcieć

następnym razem trzeba poprawić organizację :gwizdanie:
Opublikowano

Witam dzięki bardzo za super spota i osobne podziękowania dla sponsora kiełbasek, nawet nie wiedziałem komu podziękować mam nadzieje że się jakoś zrewanżuje :)

Opublikowano

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Opublikowano

Witam dzięki bardzo za super spota i osobne podziękowania dla sponsora kiełbasek, nawet nie wiedziałem komu podziękować mam nadzieje że się jakoś zrewanżuje :)

na zdrowie OKO był sponsorem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

Opublikowano

:hi:

Po tych komarach wczorajszych do tej pory mam jeden bark większy od drugiego... Nie poschodziły mi jeszcze bomble :) Dziwne macie te komary :naughty:

Spadam na :paker::silacz:

Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

Opublikowano

:hi: Katowyce

Ja tez nie mam babli :dance:

Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?
Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?

prześlij mi go na [email protected] :)

zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?

prześlij mi go na [email protected] :)

zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć :decayed:

Poszło :wink4:
Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?

prześlij mi go na [email protected] :)

zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć :decayed:

Poszło :wink4:

na dole masz adnotacje "BEZ ZWIAZKU OPONA TYŁ PRAWA" :thumbdown:

Jak byłeś u mnie widziałem, że masz ją uszczerbioną, możesz się odwołać, bo myślę, że jak kobieta przejachała Ci po feldze , to po oponie również. No chyba, że powiedziałeś rzeczoznawcy inaczej :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?

prześlij mi go na [email protected] :)

zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć :decayed:

Poszło :wink4:

na dole masz adnotacje "BEZ ZWIAZKU OPONA TYŁ PRAWA" :thumbdown:

Jak byłeś u mnie widziałem, że masz ją uszczerbioną, możesz się odwołać, bo myślę, że jak kobieta przejachała Ci po feldze , to po oponie również. No chyba, że powiedziałeś rzeczoznawcy inaczej :gwizdanie:

Bo tam jest stare uszczerbienie na feldze i powiedziałem że było. Mi ta kasa odpowiada szczerze spodziewałem się coś koło 600-700 :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?

prześlij mi go na [email protected] :)

zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć :decayed:

Poszło :wink4:

na dole masz adnotacje "BEZ ZWIAZKU OPONA TYŁ PRAWA" :thumbdown:

Jak byłeś u mnie widziałem, że masz ją uszczerbioną, możesz się odwołać, bo myślę, że jak kobieta przejachała Ci po feldze , to po oponie również. No chyba, że powiedziałeś rzeczoznawcy inaczej :gwizdanie:

Bo tam jest stare uszczerbienie na feldze i powiedziałem że było. Mi ta kasa odpowiada szczerze spodziewałem się coś koło 600-700 :gwizdanie:

aha, no to tak jest w porządku :good:

PS. To co, oddajesz do ASO ? :mysli:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

dostałeś kosztorys?

No gość mi wysłał mialem a co?

prześlij mi go na [email protected] :)

zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć :decayed:

Poszło :wink4:

na dole masz adnotacje "BEZ ZWIAZKU OPONA TYŁ PRAWA" :thumbdown:

Jak byłeś u mnie widziałem, że masz ją uszczerbioną, możesz się odwołać, bo myślę, że jak kobieta przejachała Ci po feldze , to po oponie również. No chyba, że powiedziałeś rzeczoznawcy inaczej :gwizdanie:

Bo tam jest stare uszczerbienie na feldze i powiedziałem że było. Mi ta kasa odpowiada szczerze spodziewałem się coś koło 600-700 :gwizdanie:

aha, no to tak jest w porządku :good:

PS. To co, oddajesz do ASO ? :mysli:

:polew:

Do ASO kolegi który mi to zrobi za flaszkę no poza felgą. I teraz się zastanawiam jak pomalować felgi bo takiego lakieru jak jest raczej nie uzyskam ;(
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.