Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem pierwszy raz na spociku w Sk i było całkiem przyjemnie nie wiem jak się skończyło bo uciekłem wcześniej ale domyślam się...:)

to co za tydzień też będziesz :good:

Grisza ciesz się, że tylko jakaś tam listwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witka Kato!

_MG_4426.jpgS73R0175.JPG

hmm :mysli: Miron przestań mnie naśladować bo koślawo ci to coś wychodzi

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ta fota z BT jest dowalona, dalej mam z niej polew :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:00_________________________________________________Nikt nie pisał, że graliście w bambingtona:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480521540891599458

:decayed:

Ania ta niegrzeczna dziewczynka coś tam męczy :>

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480522360737317954

Miszka robi to co najbardziej lubi:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480523544885708530

Anka masz jeszcze włosy :blink:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480524030294226674

Krolu pisał, że nie ma bąbli :polew:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480527037544864178

Nie mogło mnie być na wczorajszym grillu, to przynajmniej trochę po-komentuję i się ponabijam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Gregor komentarze pierwsza klasa :good: :good: :good:

w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: :kox: :kox:

szeroki wzdłuż :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z Krolem już fotel załatwiłem a może ktoś ma kierownice pożyczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:50_________________________________________________Tylko na tydzień oddam :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: :kox: :kox:

Siłownia ci dała... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: :kox: :kox:

Siłownia ci dała... :decayed:

tymi kiełbaskami się tak napakował :decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:59_________________________________________________chyba sobie otworzę piwko :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie :hi:

Diman za***rdalał z SK do Gliwic i nazot więc da się tylko trza chcieć

no cza bylo moja z roboty odebrac wiec jechalem tylko do zabrza ale zawsze nie moglem sobie kielbaski nie zjeść :kox: :kox:

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:

Pucek ma OC na poczcie, to się przyzwyczaja jakby co i musi se to jakoś tłumaczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:19_________________________________________________

:hi:

Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:

Pucek ma OC na poczcie, to się przyzwyczaja jakby co i musi se to jakoś tłumaczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:19_________________________________________________

:hi:

Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

to znaczy :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

"Byłem z moją dziewczyną od miesiąca i zastanawiałem jak jej powiedzieć, że ją kocham. Po długich namysłach stwierdziłem, że napiszę przed jej oknem na śniegu "KOCHAM CIĘ", więc wstałem o 5 rano bo wiedziałem że na 8 ma do szkoły i zawsze rano odsłania rolety. Napisałem, pojechałem do domu i napisałem SMSa, żeby nie zapomniała odsłonić rolet. Po paru godzinach odpisała, że jestem świnią a z nami koniec. Napisała również, że mogłem inaczej powiedzieć, że chce ją przelecieć. Pojechałem szybko zobaczyć o co chodzi. Okazało się, że jakieś dzieciaki zamazały moje wyznanie miłosne i zamiast niego narysowały wielkiego penisa i napisały "BĘDZIE TWÓJ !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

to znaczy :?: :mysli:

No, jak było :mysli:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:45_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

"Byłem z moją dziewczyną od miesiąca i zastanawiałem jak jej powiedzieć, że ją kocham. Po długich namysłach stwierdziłem, że napiszę przed jej oknem na śniegu "KOCHAM CIĘ", więc wstałem o 5 rano bo wiedziałem że na 8 ma do szkoły i zawsze rano odsłania rolety. Napisałem, pojechałem do domu i napisałem SMSa, żeby nie zapomniała odsłonić rolet. Po paru godzinach odpisała, że jestem świnią a z nami koniec. Napisała również, że mogłem inaczej powiedzieć, że chce ją przelecieć. Pojechałem szybko zobaczyć o co chodzi. Okazało się, że jakieś dzieciaki zamazały moje wyznanie miłosne i zamiast niego narysowały wielkiego penisa i napisały "BĘDZIE TWÓJ !"

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...