Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: co tam nowego?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: co tam nowego?

wszystko po staremu :wink4:
Opublikowano

Siema Koksy :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siema Koksy :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siema Koksy :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Opublikowano

Byłem pierwszy raz na spociku w Sk i było całkiem przyjemnie nie wiem jak się skończyło bo uciekłem wcześniej ale domyślam się...:)

to co za tydzień też będziesz :good:

Grisza ciesz się, że tylko jakaś tam listwa

Opublikowano

:hi: Witka Kato!

_MG_4426.jpgS73R0175.JPG

hmm :mysli: Miron przestań mnie naśladować bo koślawo ci to coś wychodzi

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ta fota z BT jest dowalona, dalej mam z niej polew :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:00_________________________________________________Nikt nie pisał, że graliście w bambingtona:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480521540891599458

:decayed:

Ania ta niegrzeczna dziewczynka coś tam męczy :>

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480522360737317954

Miszka robi to co najbardziej lubi:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480523544885708530

Anka masz jeszcze włosy :blink:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480524030294226674

Krolu pisał, że nie ma bąbli :polew:

http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480527037544864178

Nie mogło mnie być na wczorajszym grillu, to przynajmniej trochę po-komentuję i się ponabijam :decayed:

Opublikowano

hehe Gregor komentarze pierwsza klasa :good: :good: :good:

w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: :kox: :kox:

szeroki wzdłuż :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: z Krolem już fotel załatwiłem a może ktoś ma kierownice pożyczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:50_________________________________________________Tylko na tydzień oddam :>
Opublikowano
w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: :kox: :kox:

Siłownia ci dała... :decayed:

Opublikowano
w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: :kox: :kox:

Siłownia ci dała... :decayed:

tymi kiełbaskami się tak napakował :decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:59_________________________________________________chyba sobie otworzę piwko :naughty:
Opublikowano

siemacie :hi:

Diman za***rdalał z SK do Gliwic i nazot więc da się tylko trza chcieć

no cza bylo moja z roboty odebrac wiec jechalem tylko do zabrza ale zawsze nie moglem sobie kielbaski nie zjeść :kox: :kox:

:hi:

Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa :decayed:

a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:

Pucek ma OC na poczcie, to się przyzwyczaja jakby co i musi se to jakoś tłumaczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:19_________________________________________________

:hi:

Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

Opublikowano

a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:

Pucek ma OC na poczcie, to się przyzwyczaja jakby co i musi se to jakoś tłumaczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:19_________________________________________________

:hi:

Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

:gwizdanie:

Opublikowano
Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

to znaczy :?: :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

"Byłem z moją dziewczyną od miesiąca i zastanawiałem jak jej powiedzieć, że ją kocham. Po długich namysłach stwierdziłem, że napiszę przed jej oknem na śniegu "KOCHAM CIĘ", więc wstałem o 5 rano bo wiedziałem że na 8 ma do szkoły i zawsze rano odsłania rolety. Napisałem, pojechałem do domu i napisałem SMSa, żeby nie zapomniała odsłonić rolet. Po paru godzinach odpisała, że jestem świnią a z nami koniec. Napisała również, że mogłem inaczej powiedzieć, że chce ją przelecieć. Pojechałem szybko zobaczyć o co chodzi. Okazało się, że jakieś dzieciaki zamazały moje wyznanie miłosne i zamiast niego narysowały wielkiego penisa i napisały "BĘDZIE TWÓJ !"

Opublikowano
Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?

to znaczy :?: :mysli:

No, jak było :mysli:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:45_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

"Byłem z moją dziewczyną od miesiąca i zastanawiałem jak jej powiedzieć, że ją kocham. Po długich namysłach stwierdziłem, że napiszę przed jej oknem na śniegu "KOCHAM CIĘ", więc wstałem o 5 rano bo wiedziałem że na 8 ma do szkoły i zawsze rano odsłania rolety. Napisałem, pojechałem do domu i napisałem SMSa, żeby nie zapomniała odsłonić rolet. Po paru godzinach odpisała, że jestem świnią a z nami koniec. Napisała również, że mogłem inaczej powiedzieć, że chce ją przelecieć. Pojechałem szybko zobaczyć o co chodzi. Okazało się, że jakieś dzieciaki zamazały moje wyznanie miłosne i zamiast niego narysowały wielkiego penisa i napisały "BĘDZIE TWÓJ !"

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.