Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto tak narzekal na upaly

no właśnie .. :disgust:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________coś dla Kanara

f94724c109eac594.jpg

:kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 11:40_________________________________________________i coś dla mnie

1230508512578kz4.jpg

:kox:

Te z czerwonym rantem za***iste.... super to wygląda przy glebie... i po co wykosztowywac na alumy... :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to jest mój Kanara i Bulczasa pomysł na zime (chociaż Kanara ponoć na lato :decayed: )

tylko nie wiem jakie te z czerwonym rantem są duże , czy poszerzać 15ki , czy kupować 16ki , bo 15ki oponki mam dobre jeszcze :gwizdanie:

A poza tym jest potwierdzony wynikiem z hamowni przyrost mocy do poziomu 1Z - a 1Z maja już 288 :naughty: :naughty:

:kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: pipki
Opublikowano

:hi:

w środę będę miał ramki klubowe od Jarko - jak ktoś chętny to piszcie na PW - 14zł kpl.

zamówiłem 6kpl. po 12zł + 12zł przesyłka[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 14:25_________________________________________________UWAGA - zostały tylko 2 kpl. ramek :)

Opublikowano

siemka :hi:

kto tak narzekal na upaly

no właśnie .. :disgust:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________coś dla Kanara

f94724c109eac594.jpg

:kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 11:40_________________________________________________i coś dla mnie

1230508512578kz4.jpg

:kox:

fajnie to wygląda :good: :good: :good:
Opublikowano

siemka :hi:

kto tak narzekal na upaly

no właśnie .. :disgust:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________coś dla Kanara

f94724c109eac594.jpg

:kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 11:40_________________________________________________i coś dla mnie

1230508512578kz4.jpg

:kox:

fajnie to wygląda :good: :good: :good:

padaka :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 15:06_________________________________________________czas do domu :dance:

Opublikowano

czas do domu :dance:

tak wcześnie?? :polew: :polew:
Opublikowano

a w domu - pingwiny w lodówce w hokeja grają :blink::disgust:

Opublikowano

:hi:

A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:

zdj088.jpg

Opublikowano

:hi:

A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:

zdj088.jpg

no no no...

folijka na daszeczek... :naughty:

jak ci to wychodzi? :przebiegly:

no keżor to pęknie :polew:

Opublikowano

:hi:

A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:

zdj088.jpg

no no no...

folijka na daszeczek... :naughty:

jak ci to wychodzi? :przebiegly:

no keżor to pęknie :polew:

To nie folia :tongue4:
Opublikowano
:shocked: pomalowałeś...? :naughty:
Opublikowano

:shocked: pomalowałeś...? :naughty:

Jak już rezać to po całości :kox: Moja jak się dowie to raczej mnie długo nie zobaczycie :decayed:
Opublikowano

:shocked: pomalowałeś...? :naughty:

Jak już rezać to po całości :kox: Moja jak się dowie to raczej mnie długo nie zobaczycie :decayed:

hehe ciekawe... :kox:

poskarżę i będzie :bicz:

:kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 17:19_________________________________________________pozatym nie przesadzaj może się jej spodoba :P

Opublikowano

Oby jej się podobało :naughty:

Opublikowano

Bulczas :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

Oby jej się podobało :naughty:

Ty byłbyś chory jakbyś czegoś nie spłodził przez weekend :decayed:

Opublikowano

:hi:

A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:

zdj088.jpg

uuuuuuu gruuuubo :slina: Myśle że jutro to zobacze :chytry:

Keżor :drool: mniej więcej o to mi chodzi tyle tylko że nie będą srebrne a w jakimś innym kolorze..

no i chyba już nie na to lato :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.