Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

fajny motyw jest jak jedziemy prze to skrzyżowanie z prawa reką i wszyscy się cieszą, że przejechaliśmy bez zatrzymania :kox: :kox: potem gadka o hamulcach i stwierdzenie, że to auto nie jest do hamowania tylko do jeżdżenia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

to pamiętam mimo, że byłem nabity, żałowałem tylko że nic wtedy nie jechało :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

fajny motyw jest jak jedziemy prze to skrzyżowanie z prawa reką i wszyscy się cieszą, że przejechaliśmy bez zatrzymania :kox: :kox: potem gadka o hamulcach i stwierdzenie, że to auto nie jest do hamowania tylko do jeżdżenia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

to pamiętam mimo, że byłem nabity, żałowałem tylko że nic wtedy nie jechało :polew:

to było 2 raz później jak jechałem tylko z kędziorem, kezorem i puckiem :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

fajny motyw jest jak jedziemy prze to skrzyżowanie z prawa reką i wszyscy się cieszą, że przejechaliśmy bez zatrzymania :kox: :kox: potem gadka o hamulcach i stwierdzenie, że to auto nie jest do hamowania tylko do jeżdżenia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

to pamiętam mimo, że byłem nabity, żałowałem tylko że nic wtedy nie jechało :polew:

to było 2 raz później jak jechałem tylko z kędziorem, kezorem i puckiem :gwizdanie: :gwizdanie:

ale i tak to pamiętam :decayed:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

fajny motyw jest jak jedziemy prze to skrzyżowanie z prawa reką i wszyscy się cieszą, że przejechaliśmy bez zatrzymania :kox: :kox: potem gadka o hamulcach i stwierdzenie, że to auto nie jest do hamowania tylko do jeżdżenia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

to pamiętam mimo, że byłem nabity, żałowałem tylko że nic wtedy nie jechało :polew:

to było 2 raz później jak jechałem tylko z kędziorem, kezorem i puckiem :gwizdanie: :gwizdanie:

ale i tak to pamiętam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to było 2 raz później jak jechałem tylko z kędziorem, kezorem i puckiem :gwizdanie: :gwizdanie:

buhehehehehehe Miszka był z nami duchem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jutro rzucam pety :gwizdanie:

Opublikowano

jutro rzucam pety :gwizdanie:

a ja alkohol :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jutro rzucam pety :gwizdanie:

jasne ale jestem z toba duchem :wink4:

Opublikowano

jutro rzucam pety :gwizdanie:

jasne ale jestem z toba duchem :wink4:

i dziennie dycha do świnki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: dobra pany i panie spadam spad cza sie zregenerowac :lazy:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:43_________________________________________________

jutro rzucam pety :gwizdanie:

jasne ale jestem z toba duchem :wink4:

i dziennie dycha do świnki :polew: :polew: :polew:

:good:
Opublikowano

:hi: dobra pany i panie spadam spad cza sie zregenerowac :lazy:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:43_________________________________________________

jutro rzucam pety :gwizdanie:

jasne ale jestem z toba duchem :wink4:

i dziennie dycha do świnki :polew: :polew: :polew:

:good:

dobrze prawisz też zaraz zmykam, zresztą bateria mi pada w lapku

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

co tu dużo mówić....

diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów :kox:

reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: :polew:

pamietajcie ze ja zawsze nadrabiam spam na katowickich :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, ja też mam filmik z pobudki osiedla :polew:

Keżor, jak odjechałeś to na balkony wyszło "parę" ludzi :decayed:

ogólnie na to patrząc, Kędzior ma dobry wóz, musi go tylko zagazować :>

spadam, trzeba zarobić na wypad pod namioty :naughty:

:hi:

Opublikowano

:hi:

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

co tu dużo mówić....

diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów :kox:

reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: :polew:

pamietajcie ze ja zawsze nadrabiam spam na katowickich :gwizdanie:

to z grzeczności mogłeś przynajmniej napisać że nie było tak źle

i mozemy jeszcze kiedyś wpaść :cool1:

...za jakieś pół roku jak wszyscy zapomną już nasze twarze :polew: :polew:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

:hi:

i znow mamy lato :kox:

Opublikowano

:hi: wszystkim, ale jestem wypruty

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:kox: Cze wszystkim po MEGA weekendzie!! :kox:
Opublikowano

:kox: Cze wszystkim po MEGA weekendzie!! :kox:

:hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.