Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Baśka mi piwo wypiła :wallbash:

znowu będzie :baseball:

a ja juz po redsiku :naughty:

a ty musisz do tesco smignac :kox:

jeszcze żabka 30 min otwarta

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Baśka mi piwo wypiła :wallbash:

znowu będzie :baseball:

a ja juz po redsiku :naughty:

a ty musisz do tesco smignac :kox:

jeszcze żabka 30 min otwarta

no to gon bo ci zamkna ja chyba jeszcze jednego redsika opanuje :kox:

Opublikowano

nie chce mi się iść :disgust:

Opublikowano

nie chce mi się iść :disgust:

no to bedzie wieczor bez browarka dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

nie chce mi się iść :disgust:

odwieczny dylemat iść albo nie iść :gwizdanie:
Opublikowano

no to ide ale spac narka pany i panie :hi:

Opublikowano

no to ide ale spac narka pany i panie :hi:

:hi:

Opublikowano

1283531661_by_CHOREpragnienia_500.jpg

życiowe

mykam baju

Opublikowano

1283531661_by_CHOREpragnienia_500.jpg

życiowe

mykam baju

:hi:

Opublikowano

:hi: z wieczora[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 00:09_________________________________________________i narka :tongue4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 00:09_________________________________________________ale w Stanleya nie będę się bawił :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 00:10_________________________________________________aha Stan za pamięci nie zapomnij przetwornicy dla mnie na spota bo ją porzebuję

i teraz już zdupcam [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 00:10_________________________________________________hehe chyba jednak wyjdę na pojeba jak Stanley :decayed:

:hi: wszystkim

Opublikowano

siema z rana :siema:

Opublikowano

:hi: w ten piekny poranek

hehe chyba jednak wyjdę na pojeba jak Stanley

Miszka alez skad :no:

Opublikowano
  • Autor

siema :kox:

Opublikowano
:hi: Nie macie jakiś znajomych w białystoku :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Nie macie jakiś znajomych w białystoku :gwizdanie:

coś tam zamówił?? przyznaj sie :tongue4:

siema :kox:

siema skoczku :tongue4:

:hi: w ten piekny poranek

no jak on dla ciebie jest piękny... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:punk::seksiasty::radocha::buhaha: :drool: :thumbup:

wys 4000m

vmax 200kph

czas 50sec

:kox:

Opublikowano

:punk::seksiasty::radocha::buhaha: :drool: :thumbup:

wys 4000m

vmax 200kph

czas 50sec

:kox:

Kezor co to za quiz :tongue4:

:hi: powital

Opublikowano
  • Autor

:punk::seksiasty::radocha::buhaha: :drool: :thumbup:

wys 4000m

vmax 200kph

czas 50sec

:kox:

Kezor co to za quiz :tongue4:

:hi: powital

ciekawsze parametry mojego ostatniego wyczynu :decayed:
Opublikowano

:punk::seksiasty::radocha::buhaha: :drool: :thumbup:

wys 4000m

vmax 200kph

czas 50sec

:kox:

Kezor co to za quiz :tongue4:

:hi: powital

ciekawsze parametry mojego ostatniego wyczynu :decayed:

łooo ale wys 4000m i 200kph to jakims powolnym samolotem musiales smigac:P

Opublikowano
  • Autor

:punk::seksiasty::radocha::buhaha: :drool: :thumbup:

wys 4000m

vmax 200kph

czas 50sec

:kox:

Kezor co to za quiz :tongue4:

:hi: powital

ciekawsze parametry mojego ostatniego wyczynu :decayed:

łooo ale wys 4000m i 200kph to jakims powolnym samolotem musiales smigac:P

samolot to była konserwa :decayed: i leciał jakieś 50kph na oko :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.