Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ty do roboty, a ty do łóżka

Ja mogę spamować, jestem na wypowiedzeniu i wszystko mi loto :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty do roboty, a ty do łóżka

Ja mogę spamować, jestem na wypowiedzeniu i wszystko mi loto :decayed:

czekaj, czekaj.... kto do łózka, a kto do roboty? :mysli:

Opublikowano

ty do roboty, a ty do łóżka

Ja mogę spamować, jestem na wypowiedzeniu i wszystko mi loto :decayed:

czekaj, czekaj.... kto do łózka, a kto do roboty? :mysli:

przecież to proste jak sznurek w kieszeni :naughty:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 14:14_________________________________________________jeszcze chwila :dance:

Opublikowano

:evil2:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________

APXcJ.jpg

Kędzior, szpecjal for ju :kox:

to chyba 19" ? czy 18" :kox: :kox: :kox:

chyba ten ciągnik w tle :decayed:

heheheh o tym samym pomyślałem :decayed:

zabawne...

mykam na podwórko :wink4:

a wiaderko i foremki masz? :chytry:

to ci pojechała :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________jednak mnie dziś chyba niebędzie
Opublikowano

siema panocki, wyrezalem kolejnego moda ;) ale dzisiaj nie dam rady podjechać :(

pozdro :hi:

Opublikowano

No to będzie ktoś wogóle disiaj? :mysli::disgust: Przyjeżdżać i nie marudzić!!!! :rant:

Opublikowano

ja wpadne tak kolo 19 z hakiem:)

Opublikowano

Ja też nie wiem czy będę. Może mógłby mnie ktoś zabrać :naughty: Napiłbym się choć raz piwka :kox:

Opublikowano

jak by nie paczka dla Miszki to nawet bym się nie wybierał na te zapiziałe katowice :chytry:

Opublikowano

noi nie dałem rady podjechać :confused4:

Opublikowano

a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

Opublikowano

a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:
Opublikowano

a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:

nuu za karę teraz marzną :kox:

Opublikowano

a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:

nuu za karę teraz marzną :kox:

ee aż tak zimno niejest :wink4: poza tym pewnie są pod realem albo już w maku siedzą grubasy
Opublikowano

a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:

nuu za karę teraz marzną :kox:

ee aż tak zimno niejest :wink4: poza tym pewnie są pod realem albo już w maku siedzą grubasy

jak w Mc to dobrze że nie pojechałam gwizdanie jak nie jest zimno ? Jak przed chwilą z psem wyszłam to myślałam że ten wiatr mi głowę urwie thumbdown

nuu za karę teraz marzną kox

Opublikowano

a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:

nuu za karę teraz marzną :kox:

ee aż tak zimno niejest :wink4: poza tym pewnie są pod realem albo już w maku siedzą grubasy

jak w Mc to dobrze że nie pojechałam gwizdanie jak nie jest zimno ? Jak przed chwilą z psem wyszłam to myślałam że ten wiatr mi głowę urwie thumbdown

nuu za karę teraz marzną kox

hehe u mnie niema takiego wiatru jak piszesz :cool1:
Opublikowano

a mnie nie chcieli zabrać :disgust:

to świnie :tongue4:

nuu za karę teraz marzną :kox:

ee aż tak zimno niejest :wink4: poza tym pewnie są pod realem albo już w maku siedzą grubasy

jak w Mc to dobrze że nie pojechałam gwizdanie jak nie jest zimno ? Jak przed chwilą z psem wyszłam to myślałam że ten wiatr mi głowę urwie thumbdown

nuu za karę teraz marzną kox

hehe u mnie niema takiego wiatru jak piszesz :cool1:

no tak Sosnowiec ;D tam w ogóle inny klimat jest :tongue4: a propos jutro się do tych waszych tropików wybieram :decayed: to mówisz jakiś strój kąpielowy i te sprawy ?? :cool1:

Opublikowano

nie ma tak źle a w ogóle powiedział bym że dobrze było... :kox:

i w ogóle :hi: i :hi:;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

pozdro od żółtaczki :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.