Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan a to co to masz za nowa robote? :naughty:

wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części :decayed:

chyba raczej zwyżki :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan a to co to masz za nowa robote? :naughty:

wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części :decayed:

chyba raczej zwyżki :decayed:

cham

:polew:

Opublikowano

Stan a to co to masz za nowa robote? :naughty:

wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części :decayed:

chyba raczej zwyżki :decayed:

cham

:polew:

mogę Ci coś pochytać w zamienniku :naughty:

Opublikowano

Stan a to co to masz za nowa robote? :naughty:

wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części :decayed:

chyba raczej zwyżki :decayed:

cham

:polew:

mogę Ci coś pochytać w zamienniku :naughty:

w Intercarsie to ja mam zniżki :gwizdanie:

Opublikowano

Stan a to co to masz za nowa robote? :naughty:

wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części :decayed:

chyba raczej zwyżki :decayed:

cham

:polew:

mogę Ci coś pochytać w zamienniku :naughty:

w Intercarsie to ja mam zniżki :gwizdanie:

ale w Inter Cars

Stan a to co to masz za nowa robote? :naughty:

wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części :decayed:

chyba raczej zwyżki :decayed:

cham

:polew:

mogę Ci coś pochytać w zamienniku :naughty:

w Intercarsie to ja mam zniżki :gwizdanie:

a ja Ci dam zwyżki :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 12:43_________________________________________________

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

ups :blink:

Opublikowano

gdzie byliście we wtorek? podjechałęm służbową KIĄ pod Go-Sport a tu tylko auto Tolka zostało :blink:

Opublikowano

gdzie byliście we wtorek? podjechałęm służbową KIĄ pod Go-Sport a tu tylko auto Tolka zostało :blink:

bodajże o 21:30 część osób pojechała do maka, a reszta do domu.

Służbową KIĄ ?? :mysli:

Opublikowano

Stan a to co to masz za nowa robote? :naughty:

wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części :decayed:

w tym magro vw/audi? :naughty: pieknie piknie :wink4:

Opublikowano

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Szkoda słow!

gdzie byliście we wtorek? podjechałęm służbową KIĄ pod Go-Sport a tu tylko auto Tolka zostało :blink:

McDonald... : :cool1:
Opublikowano

stan zalatwia zwyzki? to super ja ostatnio potrzebowalem i szukalem teraz bede wiedziec do kogo dzwonic, koparki tez macie? :decayed:

Opublikowano

gdzie byliście we wtorek? podjechałęm służbową KIĄ pod Go-Sport a tu tylko auto Tolka zostało :blink:

bodajże o 21:30 część osób pojechała do maka, a reszta do domu.

Służbową KIĄ ?? :mysli:

taaaa musiałem zmienić robote na szybko i wylądowałem w ochronie na grupie interwencyjnej..

mam nadzieje że to przejściowe bo pomimo że kijanka jest z 2010 roku to toporne to strasznie

Ps. Stan a ile bierzesz za zwyżke i jaka wysoka jest?? :chytry::decayed:

Opublikowano

gdzie byliście we wtorek? podjechałęm służbową KIĄ pod Go-Sport a tu tylko auto Tolka zostało :blink:

bodajże o 21:30 część osób pojechała do maka, a reszta do domu.

Służbową KIĄ ?? :mysli:

taaaa musiałem zmienić robote na szybko i wylądowałem w ochronie na grupie interwencyjnej..

mam nadzieje że to przejściowe bo pomimo że kijanka jest z 2010 roku to toporne to strasznie

Ps. Stan a ile bierzesz za zwyżke i jaka wysoka jest?? :chytry::decayed:

moja zwyżka dąży do nieskończoności :wink4:

Opublikowano

stan zalatwia zwyzki? to super ja ostatnio potrzebowalem i szukalem teraz bede wiedziec do kogo dzwonic, koparki tez macie? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Szkoda słow!

Dokładnie :wink4:

Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana :)

Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

i do później :tongue4:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

:hi: dobry

witojcie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.