Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dzien dobry w dzien spota niestety mnie nie bedzie dzisiaj bo znowu jestem poza granicami wojewodztwa slaskiego ;(

nadrobimy to :wink4:

ja mysle bo ostatnio dalem d*py ale co tam trudno :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

e cos ci sie przykleiło pod nikiem

:polew:

Opublikowano

Ile płaciłeś za ten zestaw Pucek i gdzie kupowałeś?

kupowałem na allegro, dokładnie ten http://allegro.pl/zestaw-kluczy-94-el-klucze-nasadowe-yato-yt-1268-i1236211595.html

ale trzeba sobie dokupić jeszcze jakiś zestawik z torxami, bitami itp. bo brakuje tych nietypowych

ogólnie polecam :)

No spoko zestaw :kox: Torxy mam itp. Muszę zamówić :naughty:

Dzięki :wink4:

podoba mi się ten zestaw bo są praktycznie wszystkie rozmiary nasadek, teraz można już grzebać przy aucie :gwizdanie:

Stanley :polew: pyrol to już opcja dodatkowa :>

Opublikowano

Panowie a nowi sa mile widziani? :decayed: bo jak cos to moze bym dzis wpadl :gwizdanie:

pewnie :naughty:

jak tak to wpadne na moment ;)

Nie zapomnij wpisowego... skrzynka żywca... :polew:

wole Lechy, ale spoko pomyslimy :D

Opublikowano

:hi: dzien dobry w dzien spota niestety mnie nie bedzie dzisiaj bo znowu jestem poza granicami wojewodztwa slaskiego ;(

nadrobimy to :wink4:

ja mysle bo ostatnio dalem d*py ale co tam trudno :wink4:

będę reprezentował spoty Śląskie :naughty:

tak więc Tatko, nie bój nic

Opublikowano

Panowie a nowi sa mile widziani? :decayed: bo jak cos to moze bym dzis wpadl :gwizdanie:

pewnie :naughty:

jak tak to wpadne na moment ;)

Nie zapomnij wpisowego... skrzynka żywca... :polew:

wole Lechy, ale spoko pomyslimy :D

ja pije tylko reedsy zielone :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Ile płaciłeś za ten zestaw Pucek i gdzie kupowałeś?

kupowałem na allegro, dokładnie ten http://allegro.pl/zestaw-kluczy-94-el-klucze-nasadowe-yato-yt-1268-i1236211595.html

ale trzeba sobie dokupić jeszcze jakiś zestawik z torxami, bitami itp. bo brakuje tych nietypowych

ogólnie polecam :)

No spoko zestaw :kox: Torxy mam itp. Muszę zamówić :naughty:

Dzięki :wink4:

podoba mi się ten zestaw bo są praktycznie wszystkie rozmiary nasadek, teraz można już grzebać przy aucie :gwizdanie:

Stanley :polew: pyrol to już opcja dodatkowa :>

ale bez pyrola ten zestaw jest nic nie wart :polew:

:wink4: :wink4:

Opublikowano

dokładnie, impulsator musi być :decayed:

Opublikowano

:hi: dzien dobry w dzien spota niestety mnie nie bedzie dzisiaj bo znowu jestem poza granicami wojewodztwa slaskiego ;(

nadrobimy to :wink4:

ja mysle bo ostatnio dalem d*py ale co tam trudno :wink4:

będę reprezentował spoty Śląskie :naughty:

tak więc Tatko, nie bój nic

gites bracie :good:

Opublikowano

:hi: dzien dobry w dzien spota niestety mnie nie bedzie dzisiaj bo znowu jestem poza granicami wojewodztwa slaskiego ;(

nadrobimy to :wink4:

ja mysle bo ostatnio dalem d*py ale co tam trudno :wink4:

będę reprezentował spoty Śląskie :naughty:

tak więc Tatko, nie bój nic

gites bracie :good:

aaa na powrotne, możesz zorganizować "małą" imprezę :kox:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 17:21_________________________________________________Egon, a Ty jedziesz? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: dzien dobry w dzien spota niestety mnie nie bedzie dzisiaj bo znowu jestem poza granicami wojewodztwa slaskiego ;(

nadrobimy to :wink4:

ja mysle bo ostatnio dalem d*py ale co tam trudno :wink4:

będę reprezentował spoty Śląskie :naughty:

tak więc Tatko, nie bój nic

gites bracie :good:

aaa na powrotne, możesz zorganizować "małą" imprezę :kox:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 17:21_________________________________________________Egon, a Ty jedziesz? :gwizdanie:

kobite mam w ciazy nie pamiętasz i moze byc ciezko cos zorganizowac ale sie zobaczy :naughty:

Opublikowano

:hi:

Będę :tongue4:

Opublikowano

Diman :wink4:

najwyższy czas żebyś dojrzał do tego dziecka, a nie tylko imprezy i imprezy :polew:

Opublikowano

:hi: dzien dobry w dzien spota niestety mnie nie bedzie dzisiaj bo znowu jestem poza granicami wojewodztwa slaskiego ;(

nadrobimy to :wink4:

ja mysle bo ostatnio dalem d*py ale co tam trudno :wink4:

będę reprezentował spoty Śląskie :naughty:

tak więc Tatko, nie bój nic

gites bracie :good:

aaa na powrotne, możesz zorganizować "małą" imprezę :kox:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 17:21_________________________________________________Egon, a Ty jedziesz? :gwizdanie:

kobite mam w ciazy nie pamiętasz i moze byc ciezko cos zorganizowac ale sie zobaczy :naughty:

bo my przyjedziemy :kox: a tego byście nie chcieli :decayed:

Opublikowano

:hi: dzien dobry w dzien spota niestety mnie nie bedzie dzisiaj bo znowu jestem poza granicami wojewodztwa slaskiego ;(

nadrobimy to :wink4:

ja mysle bo ostatnio dalem d*py ale co tam trudno :wink4:

będę reprezentował spoty Śląskie :naughty:

tak więc Tatko, nie bój nic

gites bracie :good:

aaa na powrotne, możesz zorganizować "małą" imprezę :kox:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 17:21_________________________________________________Egon, a Ty jedziesz? :gwizdanie:

kobite mam w ciazy nie pamiętasz i moze byc ciezko cos zorganizowac ale sie zobaczy :naughty:

bo my przyjedziemy :kox: a tego byście nie chcieli :decayed:

no wlasnie chcieli bysmy :kox:

Opublikowano

diman! Coś Ty taki zarobiony?

Opublikowano

diman! Coś Ty taki zarobiony?

no widzisz niespotykane a jednak :gwizdanie:

Opublikowano

chlopaki do zobaczenia :wink4:

Opublikowano

Wy spotujecie a ja pije żywca i ogladam Star Wars... :evil: Miron nie jechał więc i ja zostałem w domu...

Opublikowano
  • Autor

pierwszy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.