Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale beda mieli chłopaki do nadrabiania stron po powrocie z zlotu... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale beda mieli chłopaki do nadrabiania stron po powrocie z zlotu... :polew: :polew: :polew:

życie :decayed:

Mario, bilet na 10 listopada kupiony?

Opublikowano

Ale beda mieli chłopaki do nadrabiania stron po powrocie z zlotu... :polew: :polew: :polew:

życie :decayed:

Mario, bilet na 10 listopada kupiony?

Nie... ja mam zawsze bilety za free z radia... mam kumpla dyrektora radia...

Opublikowano

Ale beda mieli chłopaki do nadrabiania stron po powrocie z zlotu... :polew: :polew: :polew:

życie :decayed:

Mario, bilet na 10 listopada kupiony?

i tak go na to nie wyrwiesz

:tongue4::polew::tongue4:

Opublikowano

Ale beda mieli chłopaki do nadrabiania stron po powrocie z zlotu... :polew: :polew: :polew:

życie :decayed:

Mario, bilet na 10 listopada kupiony?

Nie... ja mam zawsze bilety za free z radia... mam kumpla dyrektora radia...

twoim kumplem jest rydzyk?

to załatw mi bilet :gwizdanie:

Opublikowano

Ale beda mieli chłopaki do nadrabiania stron po powrocie z zlotu... :polew: :polew: :polew:

życie :decayed:

Mario, bilet na 10 listopada kupiony?

Nie... ja mam zawsze bilety za free z radia... mam kumpla dyrektora radia...

twoim kumplem jest rydzyk?

to załatw mi bilet :gwizdanie:

na 100 mszy niedzielnych

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale beda mieli chłopaki do nadrabiania stron po powrocie z zlotu... :polew: :polew: :polew:

życie :decayed:

Mario, bilet na 10 listopada kupiony?

Nie... ja mam zawsze bilety za free z radia... mam kumpla dyrektora radia...

twoim kumplem jest rydzyk?

to załatw mi bilet :gwizdanie:

Spoko zobaczymy ile bedzie w tym roku wejsciówek

Opublikowano

narta :hi: ide na filma

Opublikowano

bo jak nie da rady to sobie kupię :wink4:

narta :hi: ide na filma

w końcu :)

Opublikowano

bo jak nie da rady to sobie kupię :wink4:

narta :hi: ide na filma

w końcu :)

ja też bede tesknił za tobą :gwizdanie: :hi:
Opublikowano

cycków mi się chcę :decayed:

tila-tequila-boobs1_2263.jpg

Opublikowano

no niezla niezla ala azjatka :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:02_________________________________________________

http://www.joemonster.org/filmy/29046/Przejazd_przez_Moskwe

pewien przegosc :>

co Wy na to? :P

Opublikowano

no niezla niezla ala azjatka :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:02_________________________________________________

http://www.joemonster.org/filmy/29046/Przejazd_przez_Moskwe

pewien przegosc :>

co Wy na to? :P

toś się nie popisał, nienadrabiasz spamu :thumbdown::polew:

było już :wink4:

a od połowy filmiku co koleś robi to jest wręcz nie do wiaryy :shocked:

Opublikowano

jak ja dawno mleka nie piłem... :slina:

pornodemotywator.jpg

Opublikowano

jak ja dawno mleka nie piłem... :slina:

pornodemotywator.jpg

:good:
Opublikowano

jedziemy gdzieś na imprezę?

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

no niezla niezla ala azjatka :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:02_________________________________________________

http://www.joemonster.org/filmy/29046/Przejazd_przez_Moskwe

pewien przegosc :>

co Wy na to? :P

daje rade... :good:|

Stan nie widzę :thumbdown:

pokaz obrazek :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:49_________________________________________________

jedziemy gdzieś na imprezę?

:gwizdanie:

Stary jak w dym zawsze :decayed:

Opublikowano

no niezla niezla ala azjatka :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:02_________________________________________________

http://www.joemonster.org/filmy/29046/Przejazd_przez_Moskwe

pewien przegosc :>

co Wy na to? :P

toś się nie popisał, nienadrabiasz spamu :thumbdown::polew:

było już :wink4:

a od połowy filmiku co koleś robi to jest wręcz nie do wiaryy :shocked:

:embarrassed:

:polew: :polew: :polew: no nie nadrabiam :kox:

Opublikowano
:bry: SK
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.