Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: nuta na dziś:

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :ad: :ad:

:kox::good: Jeszcze tylko parę godzin i Lemoniada... :wink4:

idziesz dzis do lemoniady ? :gwizdanie:

:wink4: A Ty? :gwizdanie:

a ja jeszcze nie wiem :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: nuta na dziś:

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :ad: :ad:

:kox::good: Jeszcze tylko parę godzin i Lemoniada... :wink4:

idziesz dzis do lemoniady ? :gwizdanie:

:wink4: A Ty? :gwizdanie:

a ja jeszcze nie wiem :gwizdanie:

:gwizdanie: Jakby co to wypijemy jakąś lufkę. :gwizdanie:
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

siema :hi:

:hi:
Opublikowano

:hi: nuta na dziś:

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :ad: :ad:

:kox::good: Jeszcze tylko parę godzin i Lemoniada... :wink4:

idziesz dzis do lemoniady ? :gwizdanie:

:wink4: A Ty? :gwizdanie:

a ja jeszcze nie wiem :gwizdanie:

:gwizdanie: Jakby co to wypijemy jakąś lufkę. :gwizdanie:

mówisz i masz :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: nuta na dziś:

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :ad: :ad:

:kox::good: Jeszcze tylko parę godzin i Lemoniada... :wink4:

idziesz dzis do lemoniady ? :gwizdanie:

:wink4: A Ty? :gwizdanie:

a ja jeszcze nie wiem :gwizdanie:

:gwizdanie: Jakby co to wypijemy jakąś lufkę. :gwizdanie:

mówisz i masz :naughty: :naughty:

:good:

Krolu!? Byłeś tam tydzień temu? Jak jest z wejściem w sobotę? Godzina stania i selekcja? :mysli::naughty:

Opublikowano

:hi: nuta na dziś:

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :ad: :ad:

:kox::good: Jeszcze tylko parę godzin i Lemoniada... :wink4:

idziesz dzis do lemoniady ? :gwizdanie:

:wink4: A Ty? :gwizdanie:

a ja jeszcze nie wiem :gwizdanie:

:gwizdanie: Jakby co to wypijemy jakąś lufkę. :gwizdanie:

mówisz i masz :naughty: :naughty:

to co klubowa impreza w lemoniadzie? ;)

Opublikowano

Krolu!? Byłeś tam tydzień temu? Jak jest z wejściem w sobotę? Godzina stania i selekcja? :mysli::naughty:

nie byłem tam nigdy.. nie wiem ale teraz wszyscy gnają do pomarańczy więc pewnie jest luz :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu!? Byłeś tam tydzień temu? Jak jest z wejściem w sobotę? Godzina stania i selekcja? :mysli::naughty:

nie byłem tam nigdy.. nie wiem ale teraz wszyscy gnają do pomarańczy więc pewnie jest luz :gwizdanie:

:kox: Oby bo mi się qr** nie chce stać w kolejce! :evil:
Opublikowano

Krolu!? Byłeś tam tydzień temu? Jak jest z wejściem w sobotę? Godzina stania i selekcja? :mysli::naughty:

nie byłem tam nigdy.. nie wiem ale teraz wszyscy gnają do pomarańczy więc pewnie jest luz :gwizdanie:

:kox: Oby bo mi się q***wa nie chce stać w kolejce! :evil:

jak cie nie wpuszcza albo byla by dluga kolejka to daj znac co bym stac nie musiał :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

dzięki piz*eczki za wieczór :decayed:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:36_________________________________________________i Tobie też PANIE OKO :polew:

Opublikowano

Pan Oko już w spiżu ... i nie tylko on :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:48_________________________________________________ :kox:

4JIPS.jpg

Opublikowano

było fajnie, chłopcy zapijają porażkę z Spiżu :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 00:05_________________________________________________http://picasaweb.google.pl/117077679928585988627/Gokarty09102010?authkey=Gv1sRgCIXp-v7SzarVQQ#

link wrzucam jeszcze do galerii :)[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 00:44_________________________________________________1286199162_by_keyc9_500.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 11:32_________________________________________________

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:36_________________________________________________i Tobie też PANIE OKO :polew:

:rant::wtf:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.