Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Miszka...a jednak :decayed:

a nie łatwiej było zajechać ze swoją kostką w ręku do jakiegoś sklepu i zapłacić trochę więcej? teraz znowu 30 zł i nie pasuje :gwizdanie:

dooopy się nie chce ruszyć to tak jest. :wink4::naughty: :naughty: :naughty:

Cze Pucek! :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mówiłem weź se bronxa do garażu! :gwizdanie: :wink4:

nie wkurwiaj mnie :ranting1: za***ie tego gościa od kostki bo pytałem pojeba czy aby na pewno bo wiem, że w maju albo sierpniu 97 kostka w B5 się zmieniła a ten ch***j j**any mi odpisał, że na bank będzie pasowała, ch***j z tym że 30zł ale wkurw na maxa

:tongue4::polew: P.S. Mogłeś se zabrać jednak to piwo do garażu... :evil::polew: :polew: :polew:

w tym stanie to minimum czteropak :tongue4:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Miszka...a jednak :decayed:

a nie łatwiej było zajechać ze swoją kostką w ręku do jakiegoś sklepu i zapłacić trochę więcej? teraz znowu 30 zł i nie pasuje :gwizdanie:

mam paragon więc w poniedziałek przejadę się do niego osobiście :evil:

Pucek mogłem jechać z kostkę w ręku tylko jak bym wtedy odpalił auto, nie miałem jeszcze wtedy Yarisa, nosz k**wa ale mnie podkurwił ten koleś, nie chodzi o kasę tylko fakt że mnie wyciulał, przejadę się do niego, jak nie zwróci hajsu to mu wysmaruje negatywa na allegro że jest oszust, kłamca, nie zna się na tym co sprzedaje

[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 16:00_________________________________________________a kostkę pocisnę komuś na forum za 50 zł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema ;) jaką ja mam banie jeszcze to jest masakra jakaś :decayed:

Opublikowano

siema ;) jaką ja mam banie jeszcze to jest masakra jakaś :decayed:

Keżor, widzę że nieźle "koksujesz" :decayed:

czyżby kolejny weekend w domu? no bez jaj :wallbash:

Opublikowano

Dobry Wieczór :hi:

czyżby kolejny weekend w domu? no bez jaj :wallbash:

Hhmmmmm....., przeczytałem ostatnie 6 stron i od strony klubowej nie zanosi się raczej na żadną imprezkę, ba choć nawet na jakąś popijawkę też nie. Chyba, że padła mi spostrzegawczość :>

Opublikowano
  • Autor

ja moge iść gdzieś na impreze , ale jeszcze nie jestem wstanie prowadzić :decayed:

Opublikowano

ja moge iść gdzieś na impreze , ale jeszcze nie jestem wstanie prowadzić :decayed:

cały problem w tym że chciałbym sobie wypić a nie ma kierowcy albo miejscówki na spanie :disgust:

pomyślę jeszcze, może gdzieś pokręcę się na rybniku

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:03_________________________________________________I lans się skończył :gwizdanie:

zdjcie003v.jpg

Opublikowano

czarna stal pasuje :decayed:

ja mam niestety alu :disgust:

i 2 komplety stalówek, ale rdza style :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:03_________________________________________________I lans się skończył :gwizdanie:

zdjcie003v.jpg

yyyyyy :kwasny:
Opublikowano

czarna stal pasuje :decayed:

ja mam niestety alu :disgust:

i 2 komplety stalówek, ale rdza style :polew:

Miałem alu ale zrezygnowałem bo ciężko je utrzymać :wink4: A stali nie szkoda :decayed:

Co za problem pomalować :tongue4:

Opublikowano

eee

musiał bym je dać wypiaskować i wtedy pomalować, a to znowu koszty, znowu ładować w auto - pier**le

jeszcze 2 zimy i idzie na sprzedaż :rolleyes:

Opublikowano

Okocim pssssyt :naughty:

Opublikowano

Dobry Wieczór :hi:

czyżby kolejny weekend w domu? no bez jaj :wallbash:

Hhmmmmm....., przeczytałem ostatnie 6 stron i od strony klubowej nie zanosi się raczej na żadną imprezkę, ba choć nawet na jakąś popijawkę też nie. Chyba, że padła mi spostrzegawczość :>

Gregory nie wiem jak to czytales przeciez Stan i Adrenalina zapraszali :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Heineken Pssssyt........

Okocim pssssyt :naughty:

Dobry Wieczór :hi:

czyżby kolejny weekend w domu? no bez jaj :wallbash:

Hhmmmmm....., przeczytałem ostatnie 6 stron i od strony klubowej nie zanosi się raczej na żadną imprezkę, ba choć nawet na jakąś popijawkę też nie. Chyba, że padła mi spostrzegawczość :>

Gregory nie wiem jak to czytales przeciez Stan i Adrenalina zapraszali :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

WTF DUDE? nie możliwe :blink:

:decayed:

Opublikowano

noo zapraszali żeby przyjechać pod lokal weselny i tam się sponiewierać :polew:

Opublikowano

noo zapraszali żeby przyjechać pod lokal weselny i tam się sponiewierać :polew:

A to z tym garniakiem. Powiem ci Pucek, że przez chwile przemknęła mi myśl - "Polowanie na druchny" :naughty::decayed:

Opublikowano

noo zapraszali żeby przyjechać pod lokal weselny i tam się sponiewierać :polew:

A to z tym garniakiem. Powiem ci Pucek, że przez chwile przemknęła mi myśl - "Polowanie na druchny" :naughty::decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

noo zapraszali żeby przyjechać pod lokal weselny i tam się sponiewierać :polew:

A to z tym garniakiem. Powiem ci Pucek, że przez chwile przemknęła mi myśl - "Polowanie na druchny" :naughty::decayed:

:gwizdanie:

no widze pucol ze wypoczywasz :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.