Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

z opon to w ubiegłym roku zaskakiwały mnie SAVA Eskimo. Na suchym i wodzie były super , na śniegu i błocie cały czas pod kontrolą. Jeździłem na nich w samochodzie służbowym, a wiadomo że takim jeździ się zawsze agresywnej. Nie ścierają się jak np. Pirelli Carving. Przejechane na nich 2 sezony (ok 30tkm), bieżnik jeszcze na dwie zimy powinien wystarczyć :przebiegly:.

:good: jakies savy tez mamy w sluzbowym combo :P i wiem ze odziwo marka nieznana a super sie sprawuja tylko musialbym jutro sprawdzic jaki to model :tongue4:

Pucek niestety tych uniroyal nie znam ;( ale jak piszesz ze bokiem nie szlo polatac to musza byc super :decayed:

a na te kurde wypowiedzi ludzi z neta juz od dawna nie patrze :no: kur przed kupnem sprawdzalem firestony winterhawk ze wypas ze miod ze pieknie ze super i 5 jakies oceny dawali a opony masakra :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo byłem wściekły i chciałem zakładać jakieś stare, żeby polatać bokami :decayed:

Opublikowano

nooo byłem wściekły i chciałem zakładać jakieś stare, żeby polatać bokami :decayed:

:P dobre :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sobota, Gural, Wall-E, Rytmus, Bigz, Kool Savas - STOPROCENT 2 HQ

nooo byłem wściekły i chciałem zakładać jakieś stare, żeby polatać bokami :decayed:

może wystarczyło by kolce wykręcić :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

"tylko my na klipie mamy prawdziwe świnie " :polew:

Opublikowano

Najlepsze z tego to jest sam koniec... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. OKO będziesz jutro?

nom będę :cool1: ...

...jak zawsze... :gwizdanie:

"tylko my na klipie mamy prawdziwe świnie " :polew:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja mam dunlop sp wintersport 3D:decayed:

Opublikowano

ja mam dunlop sp wintersport 3D :decayed:

:hi:

Też mam dwa dunlopy i 2x toyo. Dunlopy są super a toyo na śniegu trochę kiepsko ale dają radę. A Barumy to porażka całkowita :thumbdown: Na następny sezon chcę właśnie spróbować Uniroyal :naughty:

Opublikowano

ja mam dunlop sp wintersport 3D :decayed:

tez mam wlasnie te opony i tez jestem zadowolony ale dwie juz do wymiany sa ale daja rade :naughty:

:hi: dobry

Opublikowano

jedna z lepszych zimówek robi firma Nokian

Ojciec miał Pirelli i były dojebane :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 18:30_________________________________________________

ja mam dunlop sp wintersport 3D :decayed:

tez mam wlasnie te opony i tez jestem zadowolony ale dwie juz do wymiany sa ale daja rade :naughty:

:hi: dobry

bry :)

Opublikowano

:hi:

po pracy

Keżor co z tym VT ale na poważnie :evil:

Opublikowano

i po pracy

Opublikowano

A ja zaraz do pracy. :wink4:

Opublikowano

A ja zaraz do pracy. :wink4:

najwyższy czas :P
Opublikowano

witka :hi: :hi: jest tyle opon ze nie wiem co wybrać brat na omedze ma nowe uniroyale i dają rade .... chce kupić oponki tak do 700 zł kpl ... dzisiaj pierwsze przygotowania do zimy zakonczone, kupiłem w Mysłowicach aku ( defakto od ex klubowicza o nicku CICHY ) Bosch S3 53 AH i 470 A. Auto całkiem inaczej odpala i w ogole.. i cena super 209 zł

Opublikowano

A ja zaraz do pracy. :wink4:

zrób coś pożytecznego dzisiaj :tongue4:

Opublikowano

A ja zaraz do pracy. :wink4:

zrób coś pożytecznego dzisiaj :tongue4:

ta wypij chociaż z jednego browara :tongue4:
Opublikowano

czesc dziewczyny :D

Opublikowano

A ja zaraz do pracy. :wink4:

zrób coś pożytecznego dzisiaj :tongue4:

ta wypij chociaż z jednego browara :tongue4:

Szczerze mówiąc to mam nadzieję, że nie będę musiał za wiele robić. :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.