Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

tyś jest dobry :decayed: nie nie widać po hamulcach , że to VT :decayed:

a w ogóle to jak odkręciłeś śruby , bo zapomniałem spytać na spocie

:bag:

:no4:

:nabijasie:

:blink:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zmieniłem znowu na letnie :naughty:

dscn22531.jpg

ja bym takie wsadził do swojej :decayed:

11.jpg

a tej brunecie to bym tak wsadził że mmmm

Opublikowano

mmmmmmmmmm co za kawałek mmmmmmmmmmmm

Rihanna - Only Girl In The World Extended Club Mix

ble :sick3: jakiś taki trochę gejowski :tongue4:

gejowski to był Miszek jak pojechał "gdzieś" z jakimś "kolegą"

:polew: :polew: :polew:

pałku bez diengu :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 22:36_________________________________________________aha :hi: po robocie i zdupcam

Opublikowano

Miszka żyjesz? :kox::wink4: Wróciłem właśnie z knajpy z meczyku... :evil:

Opublikowano

Miszka żyjesz? :kox::wink4: Wróciłem właśnie z knajpy z meczyku... :evil:

zaś chlejesz
Opublikowano

a ja wróciłem właśnie od Gregora :rolleyes:

nie dałem do roboty na 01:30 w nocy :polew: i urlop :decayed:

ale to nic, zakosiłem mistrzuniowi ściągacze do sprężyn i od rana działam :)

lecę spać bo padam na pysk :hi:

Ps. Seves to konkret szajbus :polew:

Opublikowano
  • Autor

o jo właśnie wrócił z pomarańczy :decayed:

Opublikowano

Tacy to pożyją...;d

właśnie z roboty wróciłem -.-

Opublikowano

:hi: allleeee sypieeee :gwizdanie:

ale nie w ty oknie, ciuluuuu..... :decayed:

Opublikowano

:hi:

szałer, śniadanko i do tyrki :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: hello Synki

Stanley dobre z tym sniegiem ;) juz myslalem ze serio w Kato padalo :naughty:

a ja wróciłem właśnie od Gregora :rolleyes:

nie dałem do roboty na 01:30 w nocy :polew: i urlop :decayed:

ale to nic, zakosiłem mistrzuniowi ściągacze do sprężyn i od rana działam :)

lecę spać bo padam na pysk :hi:

Ps. Seves to konkret szajbus :polew:

:mysli:

ale o co chodzi :rolleyes::tongue4:

dzieki Pucek jeszcze raz, no i oczywiscie ogromne podziekowania dla Gregora :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

joł

ale super pogodaaaa :thumbdown:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 09:08_________________________________________________

:hi: allleeee sypieeee :gwizdanie:

ale nie w ty oknie, ciuluuuu..... :decayed:

noi tu cię zaskocze bo u mnie właśnie sypie śnieg :shocked: :shocked: :shocked:

pierwszy opad śniedu z deszczem zaliczony :chytry:

Opublikowano

joł

ale super pogodaaaa :thumbdown:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 09:08_________________________________________________

:hi: allleeee sypieeee :gwizdanie:

ale nie w ty oknie, ciuluuuu..... :decayed:

noi tu cię zaskocze bo u mnie właśnie sypie śnieg :shocked: :shocked: :shocked:

pierwszy opad śniedu z deszczem zaliczony :chytry:

u Gregorego wczoraj chwilo nawet lekki gradzik spadl :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Adrenalina kiedy zmieniasz tego drastycznego gifa? :tongue4: nie pasuje do Ciebie ;)

obcas byl duuuuuzo lepszy :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Adrenalina kiedy zmieniasz tego drastycznego gifa? :tongue4: nie pasuje do Ciebie ;)

obcas byl duuuuuzo lepszy :polew:

no niech Ci będzie :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Adrenalina kiedy zmieniasz tego drastycznego gifa? :tongue4: nie pasuje do Ciebie ;)

obcas byl duuuuuzo lepszy :polew:

no niech Ci będzie :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:mysli: jakos szybko sie dalas przekonac :tongue4:

nie no serio szpilka miazdzy super jest :good: :good: :good:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.