Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

seta + red bull

małpka :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

seta + red bull

małpka :polew: :polew:

+ komandosik :polew: - "Pucek Koneser"

Opublikowano

seta + red bull

małpka :polew: :polew:

+ komandosik :polew: - "Pucek Koneser"

No komadosik wczoraj mnie rozwalił... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

czas zakończyć tydzień pracy...

ja już do domu :naughty:

:song:

Opublikowano

:hi:

po kato juz sie kreca jacys kolesie w oczojebnych strojach i rekawiczkach.. Za to fajnych kobiet nie stwierdzono jeszcze :confused4:

Opublikowano

:hi:

po kato juz sie kreca jacys kolesie w oczojebnych strojach i rekawiczkach.. Za to fajnych kobiet nie stwierdzono jeszcze :confused4:

Na pewno będą... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

seta + red bull

małpka :polew: :polew:

[/quo

seta + red bull

małpka :polew: :polew:

+ komandosik :polew: - "Pucek Koneser"

te]

:decayed:

dzisiaj komandosik nie wpadnie, ale wiem że "przed" wpadamy do city rocka :naughty:

Opublikowano
:hi: Ja mam jeszcze godzinę pracy :confused4: Ale wypłata była to może bym też podskoczył na jakieś piwko :naughty:
Opublikowano

seta + red bull

małpka :polew: :polew:

[/quo

seta + red bull

małpka :polew: :polew:

+ komandosik :polew: - "Pucek Koneser"

te]

:decayed:

dzisiaj komandosik nie wpadnie, ale wiem że "przed" wpadamy do city rocka :naughty:

O której w City bo ja też będę na chwilę... :gwizdanie:
Opublikowano

Akjam, nie mam pojęcia :decayed:

za chwilę mają po mnie być, potem odstawiamy auto pod blok Stanleyów i walimy do City coś wszamać, tak żeby na 20 być w spodku :decayed:

gra hellbooooy :naughty:

Opublikowano

Akjam, nie mam pojęcia :decayed:

za chwilę mają po mnie być, potem odstawiamy auto pod blok Stanleyów i walimy do City coś wszamać, tak żeby na 20 być w spodku :decayed:

gra hellbooooy :naughty:

No My też oże będziemy około 20ej... :kox: Jedziemy do kumpla, robimy butle albo dwie, taxa do Spodka i "jadymy na full"... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
:hi: dobry i po robocie no i zaczal sie loooooong weekend :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

ponoć przez Katowice już sie nie da przejechać :) także Puc i Akjam chyba nie dojedziecie do spodka nawet na 23 :gwizdanie:

Opublikowano

hello Chłopaki :hi:

po dlugiej przerwie :kwasny:

o kurde to dzis :rolleyes: no to pieknie zem sie wybral a chcialem isc z Wami :gwizdanie:

Opublikowano

Weekend prawie :gwizdanie:

Opublikowano

i już jutro wolne to się dychnie :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 19:27_________________________________________________

gra hellbooooy :naughty:

wow :shocked: za***iście

Hellboy-thumb.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i już jutro wolne to się dychnie :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 19:27_________________________________________________

gra hellbooooy :naughty:

wow :shocked: za***iście

Hellboy-thumb.jpg

:polew: :polew: :polew:

ty sie na sobote zapisuj a le jakies gry obczajasz :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.